Svētdien notiek Liepājas koru apriņķa skate

Svētdien, 24. aprīlī, no pulksten 12 Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notiks Liepājas koru apriņķa sieviešu, vīru un jaukto koru skate, kurā piedalīsies kori no Kazdangas, Cīravas, Aizputes, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes, Nīcas, Durbes, Grobiņas, Brocēnu un Talsu novadiem, kā arī no Liepājas, Ventspils un Saldus, ziņo pasākuma organizētāji.

Liepājas koru apriņķa kori šogad gatavojas tādiem notikumiem kā Latvijas sieviešu un vīru koru Salidojums Cēsīs un Kurzemes Dziesmu svētki Kuldīgā.

Skatē katrs koris dziedās trīs dziesmas – vienu izlozes, bet divus izvēlētus skaņdarbus, no kuriem viens – brīvas izvēles skaņdarbs a capella.

Sieviešu un vīru kori skatē izpilda skaņdarbus no sieviešu un vīru koru Salidojuma repertuāra, jauktie kori – divus skaņdarbus no 2018. gada Dziesmu un Deju svētku Noslēguma koncerta un Kurzemes Dziesmu Svētku repertuāra.

Liepājas koru apriņķa koru sniegumu vērtēs žūrija – Talsu koru apriņķa virsdiriģents Gints Ceplenieks, Valkas un Valmieras koru apriņķa virsdiriģents Ivars Cinkuss un komponists Rihards Dubra.

Atbilstoši iegūtajam punktu skaitam katram skates dalībniekam piešķir kvalitātes pakāpi, un tas saņem Latvijas Nacionālā kultūras centra, skates rīkotāja, izsniegtu diplomu.

Koru sniegumu klausīties aicināts ikviens interesents bez maksas.

Liepājas koru apriņķa koru skati rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar Liepājas koru apriņķa virsdiriģenti Ilzi Valci un Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Pievieno komentāru

Liepājā