Svētdien Liepājā notiks Noras Bumbieres piemiņas koncerts

Svētdien, 22. novembrī, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā Edgara Jass vadītā orķestra pavadījumā skanēs koncerts “Esmu dzimusi Jelgavā”, kas veltīts bijušās dziedātājas Noras Bumbieres piemiņai.

Šādi piemiņas koncerti, kuros piedalās  konkursa “Latvijas jaunie vokālisti” laureāti un Latvijā populāri mūziķi, notiek katru gadu un šogad tie aizvadīti jau vairākās Latvijas pilsētās. Šajā reizē koncertprogrammai ir  izvēlētas mazāk dzirdētas dziesmas un koncerts ir veidots pamatojoties uz filmu „Stāsts par zvaigzni”. Dziesmas un to secība ir savilktas ar Noras karjeras gaitu, sākot no pašiem iesākumiem 1970. gadā, informē Liepājas Latviešu biedrības nams. 

Liepājas koncertā piedalīsies šādi dziedātāji: Viktors Lapčenoks, Zigfrīds Muktupāvels, Ira Krauja-Dūduma, Daiga Petkeviča, Sabīne Berezina, Samanta Tīna, Māra Zustrupa, Katrīna Bindere un Rūta Dūduma.

Koncerta koordinatore un Noras Bumbieres fonda valdes locekle Māra Zustrupa stāsta: “Ļoti esmu pateicīga visiem māksliniekiem, jo tik mīlestības pilnas sirdis dziedot senas, iemīļotas dziesmas nevar nepiepildīt sirdis ar prieku un lepnumu par latviešu tautas mākslu – estrādi, mūziku. Koncerts tiešām būs piesātināts ar labām emocijām, tāpēc nāciet un saņemiet tās no mums!”

Biļetes uz šo koncertu pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadzie.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā