Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

Sestdien, 19.martā, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas Reģionālās slimnīcas vadītājs Edvīns Striks ar jauniem dāvanu komplektiem sveica Liepājas dzimšanas dienā  pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. 

18.martā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzima trīs mazuļi – meitenīte un divi puikas, informē Liepājas dome.

Liepājnieku Oksanas un Jevgēnija Zabrodinu ģimenē plkst. 3.12 sagaidīta meitiņa Arina (4110 g, 58 cm). Mājās mazulīti gaida deviņgadīgā māsa Dana.

Vērgales pagasta iedzīvotāju Ivetas Glužģes un Igora Mikitina ģimenē plkst. 7.45 sagaidīts dēliņš Alekss (3255 g, 51 cm).  Alekss ir pirmdzimtais šajā ģimenē.

Savukārt liepājnieku Sintijas Kondraševas un Pētera Rupeika ģimenē plkst. 21.40 pasaulē nācis puisītis (2850 g, 51 cm). Mazulis ir abu liepājnieku pirmdzimtais.

Šogad Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši jau 259 mazuļi.

Turpmāk ikviens Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēts mazulis līdz šim dāvātā koka grabulīša un grāmatiņas vietā saņems jaunu  dāvanu komplektu - adītus vilnas zābaciņus, koka grabulīti un apsveikuma kartiņu, kurā varēs veikt arī ierakstus par mazā liepājnieka dzimšanas datiem un ievietot pirmo fotogrāfiju.

Pievieno komentāru

Liepājā