Sveic leģendāro sporta vecmeistaru Gunāru Jēkabsonu 80 gadu jubilejā 1

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sirsnīgi sveic savu leģendāro un joprojām spēka pilno kolēģi Gunāru Jēkabsonu viņa 80 gadu jubilejā! Pat savā dzimšanas dienas rītā jau paspējis piedalīties sporta sacensībās.
 
LMMDV audzēkņi nespēj iedomāties savu mājīgo sporta zāli bez šī lieliskā skolotāja, kurš joprojām spēj būt ne tikai aktīvs skolotājs, bet arī sporta sacensību dalībnieks, sociālajā tīklā "Facebook" vēsta skola.

Leģendārs LMMDV sporta skolotājs, kurš skolā strādā jau vairāk nekā 50 gadu. Viņš ir galda tenisa vecmeistars un ilggadīgs treneris. Izglītību ieguvis Auces vidusskolā un Viļa Lāča Liepājas Pedagoģiskajā institūtā (tagadējā Liepājas Universitātē).

Gunārs Jēkabsons nopietni un ar panākumiem nodarbojas ne tikai ar galda tenisu, bet arī spēlējis basketbolu, lielo tenisu un badmintonu.

Vairāk nekā 60 gadu garumā līdz šai dienai Gunārs Jēkabsons piedalās augsta ranga Latvijas un starptautiskās sacensībās. Viņš ir daudzkārtējs Latvijas veterānu čempions galda tenisā vienspēlēs, ir uzvarējis arī Baltijas valstu veterānu sacensībās un ieguvis godalgotas vietas Ziemeļvalstu galda tenisa veterānu čempionātā. Piedalījies sacensībās Kaukāza un Balkānu valstīs, Vācijā, Zviedrijā, Čehijā, Krievijā, Polijā un citās valstīs.

Gunārs Jēkabsons Latvijas izlases sastāvā piedalījies PSRS meistarsacīkstēs un starptautiskās sacensībās, bijis Latvijas jaunatnes un pieaugušo izlases treneris.

Portāls "Rekurzeme" pievienojas sveicieniem un vēl lielisku veselību un spēku arī turpmāk!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Žanis

Apsveicu, Gunār!! Malacis!! Daudz laimes!! Lai stipra veselība!!

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.08 08:39

Liepājā