Šuvēji un drēbnieki drusku “pazīmējas”

Turpmāk 48. arodvidusskolu dēvēs par Liepājas Tūrisma un tekstila skolu. Lai popularizētu skolu un demonstrētu audzēkņu prasmes, šuvēji un drēbnieki šodien līdz pulksten sešiem vakarā aicina pircējus uz tirdziņu tirdzniecības centrā “Kurzeme”.

Tirdziņā par ļoti pieejamām cenām, sākot no 50 santīmiem, var nopirkt dažādus šūtos izstrādājumus - cepurītes un lakatiņus, virtuves cimdus, tējas maisiņus no dabīgā lina auduma, iepirkumu somas, arī dekoratīvos spilvenus. “Gribam drusku “pazīmēties” ar to, ko mēs protam,” smaida skolotāja Ligita Reimane.

Tikko otro kursu pabeigušās Anastasija un Oksana laipni pircējiem piedāvā preci. Meitenes uz vietas arī rāda, kā pagatavot dekoratīvus ziedus. Iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti jaunu tērpu veidošanā - rudenī skolas jaunieši gatavojas veidot tērpu skati. Nauda lieti noderēs audumu iegādei.

No 1. jūlija arodskolai ir jauns nosaukums, kas vairāk atbilst apgūstamo profesiju klāstam. Skolā uzņemšana jau sākusies, uz daudzām specialitātēm jaunieši piesakās aktīvi, taču šuvēju un konditoru specialitātē vēl diezgan daudz brīvu vietu. “Pieprasījums pēc šiem speciālistiem ir liels, darbavietu netrūkst, taču jaunieši droši vien nav pietiekami informēti, ka šīs profesijas ir vajadzīgas,” atzīst L. Reimane.

Par jaunumiem un aktualitātēm skolā turpmāk varēs uzzināt arī elektroniski – skolai izveidota mājaslapa www. liepttskola.lv, kurā gan dažas sadaļas vēl jāpilnveido, taču svarīgākā informācija jau pieejama. “Ceram, ka lapa patiks jauniešiem. Tajā uzreiz varēs ielikt fotogrāfijas no pasākumiem. Būs atrodama arī visa aktuālā informācija,” stāsta L. Reimane.

Pievieno komentāru

Liepājā