Sūtījumu ātrai saņemšanai "Latvijas pasts" Liepājā atver speciālu sūtījumu izsniegšanas punktu

No piektdienas, 4. decembra, Liepājā sāks darboties īpašs VAS "Latvijas pasts" sūtījumu izsniegšanas punkts Pasta ielā 4, kas paredzēts klientiem, kuri līdz šim sūtījumus saņēma Liepājas 12.pasta nodaļā, Kūrmājas prospektā 8/10, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" pārstāve Vineta Danielsone.

Turpmāk "Latvijas pasta" klientiem, kuru adrešu pasta indekss ir LV-3412 un LV-3401, visa veida vienkāršo un ierakstīto sūtījumu izsniegšana tiks nodrošināta Pasta ielā 4.

Jaunā "Latvijas pasta" pakalpojumu sniegšanas vieta Liepājā paredzēta sūtījumu izsniegšanai, tādējādi paātrinot klientu apkalpošanas procesu un nodrošinot maksimālas ērtības klientiem, kam vajag operatīvi saņemt sūtījumu un nav nepieciešami citi pasta pakalpojumi. Izsniegšanas punktā sūtījumus varēs arī nosūtīt, kā arī iegādāties tiem nepieciešamo iepakojumu - aploksnes un kastes - un apmaksas zīmes - pastmarkas. Savukārt visus pārējos pasta pakalpojumus arī turpmāk būs iespējams saņemt Liepājas 12.pasta nodaļā vai jebkurā citā klientam ērtā Liepājas pasta nodaļā.

"Latvijas pasta" valdes loceklis Kristaps Krūmiņš pauda, ka sūtījumu ērta un operatīva izsniegšana ir viens no lielākajiem izaicinājumiem pasta komersantiem, jo līdz ar tehnoloģiju un interneta komercijas attīstību arvien vairāk dažādu preču tiek piegādāts ar pasta infrastruktūras starpniecību un uzņēmumiem jārod arvien jauni risinājumi šo daudzo sūtījumu optimālai izsniegšanai klientam.

Krūmiņš skaidroja, ka ir klienti, kuri vispār neizmanto citus pasta pakalpojumus un kam nepieciešama tikai sūtījumu saņemšana. "Latvijas pastā" sūtījumu izsniegšanai radīts daudzveidīgs tīkls, kas ietver gan pastnieku un kurjeru piegādes dzīvesvietā vai birojā, pastkastītē, pasta nodaļās, "Circle-K" degvielas uzpildes stacijās un pakomātos. Taču bieži jāmeklē konkrēts risinājums noteiktās teritorijās, kur pasta sūtījumu izsniegšanas īpatsvars būtiski pārsniedz citu pakalpojumu sniegšanu, pauda Krūmiņš.

Analizējot Liepājas 12.pasta nodaļas darbības uzlabošanas iespējas, konstatēts, ka 55% tajā izmantoto pakalpojumu veido tieši sūtījumu saņemšana, tādējādi īpaša izsniegšanas punkta izveide uzskatāma par likumsakarīgu un loģisku risinājumu, kas veicinās šā pakalpojuma kvalitatīvu sniegšanu, mazinot saskarsmes dinamiku nodaļā.

Sūtījumu izsniegšanas punkts būs aprīkots arī ar klientu plūsmas vadības sistēmu "In-Out", kas regulē apmeklētāju kustību uz vietas un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar "Latvijas pasta" mobilās lietotnes starpniecību. Šī iespēja palīdz maksimāli ievērot drošības normas, lai nebūtu jāuzkavējas izsniegšanas punktā un ļaujot ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu.

Visos aicinājumos par sūtījumu saņemšanu indeksa teritorijas LV-3412 un LV-3401 iedzīvotājiem - gan mobilajās īsziņās, gan papīra formāta informācijā - jau laikus tiks iekļauta informācija par sūtījumu saņemšanas jauno adresi no šodienas. Visi citi pasta pakalpojumi arī turpmāk būs pieejami Liepājas 12.pasta nodaļā vai jebkurā citā Liepājas pasta nodaļā.

Liepājas iedzīvotāji sūtījumu saņemšanai var izmantot arī "Latvijas pasta" pakomātus tirdzniecības centrā "Ezerkrasts" Ganību ielā 175/177 un tirdzniecības centrā "XL Sala" Klaipēdas ielā 62. Tāpat sūtījumu saņemšanai var izmantot "Circle-K" degvielas uzpildes stacijas Cukura ielā 3, Ganību ielā 171 un Esperanto ielā 2/8.

"Latvijas pasts" aicina klientus būt saprotošiem un, dodoties uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, stingri ievērot visus drošības pasākumus - neapmeklēt to ar slimības simptomiem, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, savu kārtu uzgaidīt ārpusē, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

Pievieno komentāru

Liepājā