Sulu bārā piedāvā “Trakās ogas” un “Nekaunīgo pērtiķi”

Jaunliepājas “Rietumu centrā” nupat atvērts neliels sulu bārs. Tā īpašniece Līga Deglava stāsta, ka šādi bāri ir daudzās valstīs, bet Latvijā vēl nav redzēti.

Īrijā ģimene nopelnījusi starta kapitālu, ārzemēs iegādāta bāra tehnika. Tajā piedāvā svaigi spiestas sulas, daudzveidīgus to kokteiļus un jogurta dzērienus. Būšot arī sezonas sulas – ķirbju, seleriju. Kokteiļus parasti gatavo ar saldējumu, te tiem tiek pievienots jogurts, stāsta Līga.

Izejvielas, arī jogurts, importētas no valstīm, kur tās speciāli sagatavotas realizācijai sulu bāros. Bārmenes piedāvā arī tēju un profesionālā iekārtā gatavotu kafiju. Viņas novērojušas, ka tirdzniecības centra apmeklētāji jauno piedāvājumu jau pamanījuši.  

Ja veiksies, Līga plāno šo biznesu paplašināt un sulas piedāvāt arī Rīgā. Vasarā sulas un kokteiļi varētu būt pludmales apmeklētāju pieprasīts spirdzinājums.

Īrijā Līga pabijusi trīs gadus. “Veicās labi, bet gribējās mājās,” viņa atzīst. “Zinājām, ka finansiāli te būs grūtāk, bet nebaidījāmies. Ja jau tur varējām ko sasniegt, tad var jebkur.”

Pievieno komentāru

Liepājā