Studenti gūs starptautisku pieredzi ārvalstu augstskolās

Divdesmit trīs Liepājas Universitātes studenti, izmantojot Erasmus+ programmas sniegtās iespējas, šoruden studijas vienu vai divus semestrus turpinās kādā no Eiropas augstskolām – Ungārijā, Portugālē, Lielbritānijā, Vācijā, Polijā, Lietuvā vai Slovākijā.

Iespēju studēt ārpus Latvijas šogad ir izvēlējušies Jauno mediju mākslas, Informācijas tehnoloģijas, Fotomākslas, Sociālais darbinieks, Skolotājs, Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija, Eiropas valodu un kultūras studijas studenti.

Septembra beigās Ārzemju sakaru daļa organizēs informatīvus Erasmus+ seminārus par studiju un prakšu iespējām, kur katrs interesants varēs iegūt atbildes uz jautājumiem, kā arī tikties ar „Erasmus skartajiem” Liepājas Universitātes studentiem.

Erasmus+ ir apmaiņas programma, kas piedāvā studentiem studēt, iziet praksi no 2 līdz 12 mēnešiem kādā no Liepājas Universitātes partneraugstskolām Eiropā vai arī veikt praksi kādā no ārvalstu partnerinstitūcijām. Studiju un prakses periods tiek atzīts LiepU, un tam tiek piešķirta stipendija.

Plašāku informāciju par Erasmus+ apmaiņas programmu var uzzināt šeit:

http://www.liepu.lv/lv/48/lpp--erasmus vai, sazinoties ar Ārzemju sakaru daļu, e-pasts: erasmus@liepu.lv, tālr. 63407762.

LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste 
Kristīne Timermane

Pievieno komentāru

Liepājā