Studenti aicina iesaistīties labdarības akcijā "Sniedz ķepai roku"

Liepājas Universitātes (LiepU) Studentu padome (SP) aicina ikvienu iesaistīties labdarības akcijā "Sniedz ķepai roku", kurā tiks vākti ziedojumi Liepājas Dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Līdz 20. maija pēcpusdienai LiepU galvenās ēkas 1. stāva vestibilā (Lielā iela 14), īpaši izveidotā ziedojumu kastē, ikvienam būs iespēja ziedot Liepājas Dzīvnieku patversmei nepieciešamās lietas. Patversmes iemītniekiem visvairāk vajadzīgi autiņu paladziņi, lateksa cimdi un līdzekļi pret blusām un ērcēm. Nepieciešamas arī kaķu tualetes smiltis (vēlams ne skaidu granulas), medicīnas gumijas cimdi, prettārpu līdzekļi, avīzes, kartons, vitamīni, mazgāšanas līdzekļi, beržamās un slaukāmās birstes, grīdas mazgājamās birstes ar mopsiem, sausā suņu/kaķu barība, kā arī ārstnieciskā barība dzīvniekiem invalīdiem un senioriem (Royal Canin Hepatic un Royal Canin Gastro kaķiem, Eukanuba Intestinal un Josera BL Sensitive suņiem).

Palīdzēt var arī finansiāli ar pārskaitījumu uz bankas kontu - saņēmējs: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība “Dzīvnieku aizsardzības grupa”, reģ. Nr.: 40008006232, banka: Swedbank A/S, konts: LV40HABA000140J037032, kods: HABALV22.

LiepU SP aicina ar patversmes iemītniekiem iepazīties arī mājaslapā www.dzag.lv, cerot, ka kāds no dzīvnieciņiem atradīs sev jaunas mājas.

Plašāka informācija – Terēze Sedleniece, tālr. 29967362, e-pasts: teresesedleniece@gmail.com.

Baiba Elste,
LiepU SP Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā