STOKKER mauriņu traktoru braukšanas sacensībās uzvar Dans Leščs

Trešdien, 28. augustā, tirdzniecības centra STOKKER rīkoto brīvdabas darbnīcu ietvaros sadarbībā ar Ralliju Kurzeme Liepājā norisinājās mauriņu traktoru braukšanas sacensības. Sešu dalībnieku konkurencē godpilno pirmo vietu ieguva trīskārtējais Latvijas čempions autorallijā Dans Leščs. Ar savu sniegumu sportists pierādīja, ka ir izveicīgs ne tikai auto trasē. Liepājnieki nu zinās, kam droši var uzticēt pilsētas sakopšanas darbus!

Mauriņu traktoru braukšanas veiklības sacensībās piedalījās arī motobraucējs Lauris Freibergs, Bērnu rallija Kurzeme pārstāvis Jānis Jaunzemis, SIA „Grobiņas SPMK” pārstāvis Ivo Puže, drosminieks no apmeklētāju vidus Uldis Lieģis un STOKKER pārstāve Samanta Seņina.

Turpat visas dienas garumā notika vērienīga brīvdabas darbnīca. Apmeklētāju rīcībā bija desmit pilnībā aprīkoti demonstrāciju autobusi ar elektriskajiem rokas instrumentiem, metināšanas iekārtām, motorzāģiem, uzkopšanas tehniku un citiem darbarīkiem. Tos visus varēja uz vietas izmēģināt, lai atrastu sev piemērotāko un ērtāko. Apmeklētāji ar lielu interesi izvaicāja speciālistus, kuri neskopojās ar lietderīgiem padomiem.

Darbnīcās tiks pārstāvēti tādi zīmoli kā METABO (elektriskie rokas instrumenti), LINCOLN ELECTRIC (metināšanas iekārtas un dažādi piederumi), ROTHENBERGER (instrumenti inženiertehniskajiem tīkliem), PFERD (abrazīvi un griezējdiski), ECHO (motorzāģi), INGERSOLL RAND (pneimatiskie rokas instrumenti), MASCOT (darba apģērbs un apavi), KÄRCHER (uzkopšanas tehnika), 3M (darba aizsardzības risinājumi), CEDIMA (betona griešanas un urbšanas risinājumi) un FISKARS (mājas un dārza instrumenti).

SLO Latvia stendā interesenti varēja uzzināt ko vairāk par saules enerģijas sistēmām un zibensaizsardzības risinājumiem. Savukārt sadarbības partneris Nippon Auto piedāvāja izmēģināt jaunākos automašīnu Honda modeļus un piedalīties izveicības braucienos.

Elīna Neimane
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā