Stiprā vēja dēļ Liepājas ostā nevar ievest tankeru

Pašlaik stiprā vēja dēļ Liepājas ostā ir pārtraukta kuģu kustība - jūrā pretī Liepājas ostai atrodas tankers, kuru vēja dēļ nav iespējams ievest ostā, aģentūra LETA uzzināja Kuģu satiksmes dienestā. Arī Ventspils ostā kuģu kustība ir ierobežota.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras informācija, Baltijas jūras piekrastē pastiprinās rietumu, dienvidrietumu vējš. Liepājas ostas Kapteiņa dienests ir saņēmis vētras brīdinājumu. Spēcīgākais vējš tiek prognozēts šovakar no plkst.18, bet naktī vēja ātrums pakāpeniski sāks samazināties. Šodien pēcpusdienā vēja ātrums Liepājā sasniedza 21 metru sekundē.
Liepājas ostas Kapteiņa dienests ir apzinājis kuģu īpašniekus un kapteiņus, kā arī Liepājas ostas stividorkompānijas un informējis par gaidāmo vētru, kā arī par pasākumiem, kādi veicami spēcīga vēja gadījumā.
Vēja stiprums Ventspils ostā šobrīd sasniedzis jau 19 metrus sekundē un kuģu kustība ostā ir ierobežota, aģentūru LETA informēja ostas Kapteiņa dienestā. Reidā pie ostas gaida divi kuģi, tankkuģis un ķīmisko kravu pārvadātājs.

Pievieno komentāru

Liepājā