Stinšu svētku laikā slēgs stāvlaukumu Vecajā ostmalā 22 (programma)

Lai veiksmīgi varētu norisināties pasākums visai ģimenei "Stinšu svētki Liepājā", no piektdienas, 13. februāra, plkst. 8.00 tiks slēgts stāvlaukums pie bijušā veikala "Māja", Vecajā ostmalā 22. Automašīnu novietošanai stāvlaukums būs atkal pieejams, sākot no 15. februāra, informē pašvaldībā.

„Stinšu svētki Liepājā”, kas notiks jau šo sestdien, 14. februārī, paredzēti divās daļās. Tirdzniecības kanālā, iepretim viesnīcai „Promenade hotel”, notiks makšķerēšanas sacensības no krasta, ko organizēs uzņēmums „Sofijas laivas". Sacensību uzvarētājiem atvēlēts balvu fonds un citi pārsteigumi. Makšķerēšanas sacensību dalībniekus pieskatīs un dažādus padomus sniegs pazīstamais biologs Māris Olte.

Savukārt pie bijušā veikala „Māja”, Vecajā ostmalā 22, notiks dažādas atrakcijas ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim. Svētku ietvaros notiks zivju burgera ātrēšanas sacensības, ar iespēju laimēt divas biļetes uz vasaras mūzikas festivālu „Summer Sound”, kā arī citas balvas.  Turpat dienas gaitā būs iespēja iegādāties svaigas un kūpinātas zivis, slidot uz mākslīgā ledus, vizināties suņu vilktās kamanās, kā arī apmeklēt  Liepājas grupas „Stendera ielas zēni” un mūziķa Toma Bokuma koncertu un piedalīties vēl citās aktivitātēs. Un, ņemot vērā, ka 14. februāris ir Valentīndiena, Stinšu svētku laikā būs padomāts arī par romantiskiem konkursiem un patīkamiem pārsteigumiem.

„Stinšu svētki” Liepājā notiks pirmo reizi un plānots, ka šādi svētki Liepājā turpmāk notiks katru gadu.

Plašāku informāciju par Stinšu svētkiem Liepājā var uzzināt šeit.

Pievieno komentāru

Liepājā