Stinšu svētku laikā notiks zivju burgera ātrēšanas sacensības

Stinšu svētku laikā 13. februārī Liepājā jau otro reizi notiks zivju burgera ātrēšanas sacensības, kurās par galveno balvu – divām biļetēm uz mūzikas festivālu “Summer Sound” – varēs cīnīties seši pilngadību sasnieguši cilvēki.

Zivju burgers būs gatavots pēc īpašas receptes – tā sastāvā ir pašcepta maize, zivju kotlete, salātu lapas, tomāts, siers, mērce un tā svars būs viens kilograms. Zivju burgeru gatavos viesnīcas "Europa City Amrita" šefpavārs Rolands Lukjanovs. Sacensībām varēs pieteikties pasākuma norises dienā, 13.februārī, teltī, kas atradīsies pie bijušā veikala “Māja”. Sacensības sāksies pulksten 13, informē Liepājas domes Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja Zane Ģirne.

Šogad svētku laikā ir būtiski paplašinātas izklaides iespējas ģimenēm un bērniem, arī tirdziņā piedāvātais sortiments būs daudzveidīgāks un plašāks. Ikviens apmeklētājs varēs baudīt zivju un gaļas ēdienus, kā arī dažādus konditorejas izstrādājumus, sukādes, augļus un citus gardumus. Gatavojoties Valentīna dienai, svētku apmeklētāji varēs iegādāties arī pavasara ziedus gan podiņos, gan grieztus. Plašu ziedu sortimentu nodrošinās uzņēmums “Grobiņas ziedi”.

Pasākumā muzicēs “Stendera ielas zēni”, “Cits kvartāls” un “Lustīgais Blumīzers”, savukārt vismazākos pasākuma dalībniekus gaidīs atsevišķa apsildāma telts, kur kopā ar pasaku tēliem varēs doties kopīgās rotaļās, gatavot pirātu un nāras tērpus, kā arī vērotu dažādus burvju trikus. Īpašs pārsteigums sarūpēts visiem mazajiem pasākuma dalībniekiem, jo zinātkāres centrs "Zili brīnumi” bērniem rādīs dažādus zilus brīnumus!

Uz pasākumu būs ieradušies Latvijas dzīvnieku audzētāju biedrība “AKO”, kas pasākuma ietvaros apmeklētājiem sniegs paraugdemonstrējumus, kopā ar bērniem piedalīsies stafetēs un iesaistīs bērnus jautrās rotaļās. Visas dienas garumā par simbolisku samaksu bērni varēs vizināties zirga mugurā, kā arī šaut ar loku un piedalīties citās aktivitātēs.

Par apmeklētāju roku tīrību gādās mitro salvešu ražotājs "iCotton", kas pasākumam “Stinšu svētki Liepājā 2016” ir kļuvis par atbalstītāju un nodrošinās tūkstošs iepakojumus ar mitrajām salvetēm.

Paralēli svētkiem norisināsies stinšu makšķerēšanas sacensības. Uzvarētāju un dalībniekus gaida vērtīgas balvas no uzņēmumiem “Salmo”, “Ieroči”, „Copes lietas”, „E-boat.lv”.  Galveno balvu “Holiday Easy ice 6” telti no „Salmo” izlozēs starp visiem sacensību dalībniekiem. Makšķerēšanas sacensības organizē uzņēmums “Sofijas laivas”, savukārt goda tiesnesis un padomu devējs būs Māris Olte, kas vadīs arī meistarklasi makšķerēšanā. Sacensību dalībniekus ar gastronomiskām veltēm – „Stinti ledū”, „Stinšu pīrāgu” un stinšu zupu lutinās meksikāņu pavārs Havjers Garsija. Sacensības atbalsta arī „SīpoliDesign” un „Makšķernieku namiņš”. Pieteikties sacensībām var aizpildot pietiekšanās anketu mājas lapā: www.sofijaslaivas.lv  Papildu informācija – Turaids Šēfers, m.t. 29339677.

Lai paplašinātu svētku piedāvājumu un padarītu tos vēl daudzveidīgākus, jau no pirmdienas, 8.februāra, līdz 21.februārim, Liepājas restorāni un kafejnīcas pēc savas gaumes un izvēles piedāvās dažādus Liepājas zivju ēdienus gan biznesa pusdienās, gan gardās vakariņās. Tās varēs baudīt: “Oskars”, viesnīcā “Europa City Amrita”, Rīgas iela 7/9, “Bruno”, viesnīcā “Europa City Amrita”, Rīgas iela 7/9, “Upe”, viesnīcā “Līva”, Lielā iela 11, “Libava”, atpūtas centrā „Libava”, Vecā ostmala 29, “Kolumbs”, viesnīcā “Kolumbs”, Kuršu iela 32, “Medus”, viesu namā “Poriņš”, Palmu iela 5, “Barons Bumbier’s”, T/N “Kurzeme”, Lielā iela 13, “Piano”, viesnīcā “Promenade hotel”, Vecā ostmala 40, “Tinto”, koncertzāles “Lielais dzintars”1. un 6. stāvā, Radio iela 8, “Pastnieka māja”, Friča Brīvzemnieka iela 53, “Tex-Mex”, Stendera iela 3;“Olīve”, T/C “Baata”, Klaipēdas iela 104C, “Fifth Bud”, Andreja Pumpura iela 5, “Red Sun Buffet”, Pasta iela 2, “Upe-le”, T/N “Kurzeme”, Lielā iela 13, “House of Food” un viesnīcā “Hotel Fontaine Royal”, Stūrmaņu 1.

Pievieno komentāru

Liepājā