Stinšu svētku laikā Liepājā notiks zivju burgera ātrēšanas sacensības

14.februārī Liepājā pirmo reizi norisināsies pasākums „Stinšu svētki Liepājā”. Pasākuma laikā tiks iedibināta jauna tradīcija – zivju burgera ātrēšanas sacensības.  Viesnīcas „Europa City Amrita” šefpavārs Rolands Lukjanovs par godu šīm sacensībām ir radījis īpašu zivju burgeru, kas sver vienu kilogramu un ir ļoti garšīgs, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Gatavojoties sacensībām, šefpavārs burgera īpašo recepti jau ir izstrādājis, tās sastāvā ir pašcepta maize, zivju kotlete, salātu lapas, tomāts, siers un īpaša mērce. Kopumā burgera svars ir viens kilograms.

Sacensībās varēs piedalīties pieci dalībnieki, iepriekš iepazīstoties ar sacensību nolikumu un piesakoties elektroniski, atsūtot pieteikumu uz Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājas Zanes Ģirnes epastu: zane.girne@dome.liepaja.lv

Sacensību dalībniekam ir jābūt pilngadīgai personai. Kopā ar lielo zivju burgeru dalībnieks varēs izdzert pusi litra kvasa dzēriena vai minerālūdeni. Visiem sacensību dalībniekiem balvas ir sarūpējis Liepājas zivju pārstrādes uzņēmums „Kolumbija Ltd”, kas ir viens no mūsdienīgākajiem un lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums ražo plašu zivju konservu sortimentu no okeāna, jūras, ezera un upju zivīm. Produkcijas izcilā kvalitāte un lieliskā garša ir augsti novērtēta vairāk nekā 20 pasaules valstīs.

Ar sacensību nolikumu pirms pieteikšanās var iepazīties pašvaldības mājaslapā internetā www.liepaja.lv

Lai arī pārēji pasākuma dalībnieki varētu izbaudīt pēc īpašas receptes pagatavotu zivju burgeru, šefpavārs Rolands Lukjanovs un viņa palīgi jau savlaicīgi būs sagatavojuši burgerus, bet daudz mazākā izmērā un to varēs iegādāties pasākumā kopā ar citiem gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Atgādinām, ka pasākums „Stinšu svētki Liepājā” notiks š.g. 14.februārī no plkst. 11.00. Dienas gaitā teritorijā pie bijušā veikala „Māja” būs iespēja slidot uz mākslīgā ledus veidotas slidotavas, tiks nodrošināta arī slidu noma un vizināties suņu vilktās kamanās. Suņu fotogrāfijas no treniņiem un citiem pasākumiem var apskatīties mājas lapā internetā www.sniegasuni.lv.

Paralēli aktīvajiem pasākumiem ģimenēm un bērniem norisināsies pirmās stinšu zemledus makšķerēšanas sacensības no plkst. 10.00 – 13.00. Sacensības organizē uzņēmums „Sofijas laivas”, savukārt sacensību vadītājs un runas vīrs būs pieredzējis makšķernieks un biologs Māris Olte. Sacensību nolikums pieejams www.sofijaslaivas.lv.
 
Dienas gaitā  ikviens tiek aicināts apmeklēt svētku koncertu Liepājas grupas „Stendera ielas zēni” izpildījumā. Visas dienas garumā būs iespēja iegādāties arī svaigi kūpinātas zivis no Pāvilostas un Jūrmalciema, kā arī zivju konservus, ko piedāvās uzņēmums „Kolumbija LTd” un svaigas stintes līdzi ņemšanai uz mājām.  

Pievieno komentāru

Liepājā