''Stinšu svētki Liepājā'' apmeklētājiem sarūpējuši pārsteigumus

21. janvārī norisināsies pasākums ''Stinšu svētki Liepājā''. Lai liepājniekiem un pilsētas viesiem tiktu piedāvāta pēc iespējas plašākas atpūtas iespējas, pasākuma programma papildināta ar vairākām interesantām un nebijušām aktivitātēm, stāsta rīkotāji.

Pasākums 2017. gada 21. janvārī tiks atklāts ar unikālu vides objektu – 3,5 metrus augstu ledus skulptūru ''Liepājas stinte'', kuru veidos mākslinieks Ainars Zingniks. Ledus skulptūra tiks veidota jau vairākas dienas pirms atklāšanas, un ikviens liepājnieks varēs vērot skulptūras tapšanas procesu.

''Stinšu svētki Liepājā'' pasākumā tiks piedāvāta izklaides programma gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem, būs iespēja iepirkties svētku tirdziņā un piedalīties zemledus makšķerēšanas sacensībās kopā ar vides pētnieku Māri Olti. Pieteikšanās zemledus makšķerēšanas sacensībām ir iespējama no pirmdienas, 12. decembra mājas lapā internetā www.sofijaslaivas.lv .

Pasākumu ''Stinšu svētki Liepājā'' vadīs Latvijā pazīstamie aktieri Kaspars Gods un Egons Dombrovskis, savukārt par muzikālo noformējumu rūpēsies mūzikas apvienība ''Apvedceļš'' un ''Cepumi''. Ikviens pasākuma apmeklētājs varēs arī piedalīties pirmajās elektrokartinga sacensībās zem klajas debess īpaši veidotā trasē. Par sacensību norisi rūpēsies uzņēmums ''Blue Shock Race''.

Īpašs pārsteigums ir sagatavots visiem teātra mīļotājiem, jo pirmo reizi Liepājā, tirdzniecības kanāla malā, īpaši veidotā teltī varēs noskatīties teātra izrādi ''Bļitka''. Biļetes tirdzniecībā būs pieejamas jau šajā nedēļā Biļešu paradīzes kasēs. Izrāde ''Bļitka'' ir tapusi režisora Dž.Dž.Džilindžera režijā, galvenajās un vienīgajās lomās – Kaspars Gods un Egons Dombrovskis. Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kas sākās šķietami nespeciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla – viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts naktsklubā.

''Stinšu svētki Liepājā'' norisināsies K.Zāles laukumā no pulksten 11 – 16, savukārt teātra izrāde ''Bļitka'' būs skatāma pulksten 19.

Vienlaikus šajā dienā, 21. janvārī, Beberliņos tradicionāli norisināsies jau piektais Liepājas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts un XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms garajās distancēs, uz kuru pulcēsies 150 ziemas peldētāji no visas Latvijas. Sacensību laikā būs iespējams ne tikai atbalstīt ''roņus'', bet arī izvizināties ar ponijiem un piedalīties dažādās atrakcijās. Pieteikšanās sacensībām un sacensību nolikums mājas lapā www.veloronis.lv

Pievieno komentāru

Liepājā