Sprūdžs Liepājā pārrunās pilsētas attīstības ieceres un identitāti

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) rīt, 15.februārī, dosies uz Liepāju, lai apmeklētu vairākus uzņēmumus, un ar pilsētas vadību runās par Liepājas attīstības iecerēm un identitāti.

Ministra preses sekretāre Maija Pētermane aģentūru LETA informēja, ka ministrs apmeklēs Liepājas Biznesa centru, Liepājas ostu, akciju sabiedrību "UPB Holdings" un uzņēmumu "Scan-Plast". Ministram arī paredzēta tikšanās ar Liepājas reģionālās vides pārvaldes vadību.

Bet, lai pārrunātu Liepājas attīstības ieceres un identitāti, kā arī pašvaldības iespējas atbalstīt uzņēmējdarbību un Liepājas lidostas un ostas attīstību, Sprūdžs tiksies ar Liepājas domes pārstāvjiem. Sarunā plāno piedalīties domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, viņa vietnieki Gunārs Ansiņš un Silva Golde, izpilddirektors Edgars Rāts, deputāts Jānis Vilnītis, kā arī Attīstības pārvaldes vadītājs Vilnis Vitkovskis un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Jānis Lapiņš.

Savukārt pulksten 17 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Liepājas iedzīvotāju tikšanās ar ministru.

Sprūdžam reģionālajā vizītē līdzi dosies arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs.

Pievieno komentāru

Liepājā