Spēlē varēs laimēt ceļojumu uz Stokholmu 1

Svētdien, 2.jūnijā, Liepājā, Jūrmalas parkā no pulksten 11.30 līdz 14.30 Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA "Eko Kurzeme" piedāvā Liepājas svētku "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" dalībniekiem piedalīties spēlē "Zaļā punkta distance" un laimēt vienu no trim Tallink jūras ceļojumiem uz Stokholmu četrām personām, ziņo organizatoru pārstāve Laima Tarasova.

"Zaļā punkta distance" ir spēle, kurā dalībnieki var pārbaudīt savas zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu: videi draudzīgu iepirkšanos veikalā, saimniekošanu mājās un atpūtu dabā, kā arī atkritumu šķirošanu un pārstrādi. Spēle veicama aptuveni 15 minūtēs, un tajā vienlaicīgi var piedalīties trīs individuāli dalībnieki vai komandas.

Dalībnieki, kuri uz pārbaudes jautājumiem atbildēs visprecīzāk pulksten 14.45 piedalīsies izlozē par galvenajām balvām – trīs Tallink jūras ceļojumiem četrām personām uz Stokholmu, kā arī četrām veicināšanas balvām no Latvijas Zaļā punkta.

"Zaļā punkta distances" dalībniekus, nonākot uz noteiktiem spēles lauciņiem, gaida pārsteiguma balvas no "Zaļā punkta distances" atbalstītājiem – veikalu tīkla "RIMI", nacionālā e-dienesta "Inbox.lv", SIA "Siguldas Minerālūdens", Liepājas Olimpiskā centra Baseina&SPA un PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS "PET Baltija".

Izglītojošo spēli "Zaļā punkta distance" piedāvā Latvijas Zaļais punkts, un tās mērķis ir gan mudināt cilvēkus ikdienā saimniekot videi draudzīgi, gan vienlaicīgi sniegt zināšanas par zaļu dzīvesveidu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Linda

Gribat lidot izdevīgi http://www.salidzini.lv/avio

pirms 7 gadiem, 2013.08.13 10:52

Liepājā