Spēka dziesmu vakars Līgo skaņās

Tuvojoties skaistākajiem un skanīgākajiem svētkiem – vasaras saulgriežiem, trešdien, 17. jūnijā, pulksten 18.00 kafejnīcā "Kursas Putni", Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, visi mīļi gaidīti uz spēka dziesmu vakaru Līgo skaņās jeb kopīgu sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās.

Vasaras saulgriežu laikā pārdomāsim to, par ko jāpateicas un kas jāatstāj pagātnē, un domāsim, kam veltīt spēku, domas un savus darbus nākotnē. Līgo dziesmas ir brīnišķīga un dabiska latviešu meditācija, kas palīdz ieklausīties gan sevī, gan citos. Vēl jo spēcīgāk šīs dziesmas izskan šajā spēka un pilnzieda laikā – saulgriežos.  

Spēka dziesmu vakarā ielīgosim saulgriežus kopā. Kā ierasts, skanēs  ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai. Repertuārā gan labi zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu saules dziesmas. Iedvesmas avoti – šoreiz skaistās Līgo dziesmas, kā arī Zanes Boitmanes-Priedēnas 2012. gadā realizētā grāmata „Spēka dziesmas” un jaunais 2014. gada izdevums "Spēka dziesmas. Uguns", kā arī, protams, Austras Pumpures dziedātās dziesmas.

Līdzi ieteicams ņemt mieru un labu noskaņojumu, kā arī tie, kas spēlē kādu mūzikas instrumentu, var pievienoties arīdzan muzikāli. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas Putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Ieeja bez maksas.

Sagatavoja
Inese Sērdiene

Pievieno komentāru

Liepājā