Spēka dziesmu vakars būs ziemas saulgriežu noskaņā

Tuvojoties ziemas saulgriežiem, trešdien, 16. decembrī, pulksten 18 kafejnīcā "Kursas Putni" Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, ikviens liepājnieks vai pilsētas viesis aicināts uz ikmēneša spēka dziesmu vakaru jeb kopīgu sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās. Ieeja bez maksas.

Latviešu tradicionālajā kultūrā ziemas saulgrieži ir gadskārtu svētki, kuros daudzina gaismu un prieku – to, kas mums visiem šobrīd īpaši vajadzīgs. Līdz ar dienas uzvaru pār nakti svinam gaismas uzvaru pār tumsu. Šajā laikā, uzsākot jaunu ciklu, attīram savas mājas, sevi un savas domas no visa vecā un nevajadzīgā, lai gūtu spēku un prieku turpmākajam.

Spēka dziesmu vakarā, kā ierasts, skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai. Šoreiz dziedāsim dažādu novadu ziemas saulgriežu dziesmas un jau pazīstamās saules dziesmas no Zanes Boitmanes-Priedēnas realizētajām grāmatām “Spēka dziesmas” un “Spēka dziesmas. Uguns”.

Līdzi ieteicams ņemt mieru, labu noskaņojumu, gaišas domas un par prieku sev un noskaņai arī gaismu sveces veidolā. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas Putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Uz tikšanos dziesmā!

Pievieno komentāru

Liepājā