Šovasar Liepājā notiks starptautiska angļu valodas vasaras skola

Līdzīgi kā pērn, arī šogad Liepājā notiks starptautiska angļu valodas vasaras skola, informē Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Angļu valodas vasaras skolu Liepājas Universitāte pirmo reizi organizēja pagājušā gada vasarā, šogad tās rīkošanā pieaicināta profesionālās tālākizglītības iestāde "Pure Academy". Angļu valodas vasaras skolas mērķis ir dot iespēju cilvēkiem uzlabot angļu valodas runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas prasmes, mācoties divas nedēļas pa sešām stundām dienā.

Ņemot vērā cilvēku interesi, šogad vasaras skola tik organizēta divas reizes - no 1.jūlija līdz 12.jūlijam un no 12.augusta līdz 23.augustam. Interesenti var izvēlēties vienu no tiem vai arī mācīties abos norādītajos laikos.

Papildus tiks piedāvātas arī dažādas vakara aktivitātes angļu valodā.

Angļu valodas vasaras skolā var piedalīties jebkura vecuma pieaugušie, vidusskolēni un augstskolu studenti ar dažāda līmeņa angļu valodas zināšanām. Atsevišķa grupa tiks veidota 10-15 gadus veciem bērniem.

Angļu valodas vasaras skolā strādās pasniedzēji no ASV, Lielbritānijas un Latvijas. Lai mācību process būtu daudzveidīgāks, ar katru grupu dienā strādās trīs vai četri pasniedzēji.

Pagājušajā gadā angļu valodas vasaras skolā piedalījās interesenti ne tikai no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī dalībnieki no Spānijas un Lietuvas. Arī šogad vasaras skolai ir pieteikušies dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm, piemēram, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Spānijas.

Pasākuma koordinatore, tāpat kā pagājušajā gadā, ir "Pure Academy" direktore, Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes lektore un studiju programmas "Komunikācijas vadība" direktore Inga Pūre.

Pievieno komentāru

Liepājā