Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šo sestdien pie Gulbju dīķa muzicēs grupa "Willow Farm"

Sestdien, 27. jūlijā, plkst.16.00 uz muzikālu priekšnesumu pie Gulbju dīķa aicina grupa „Willow Farm”, izpildot savas dziesmas pusakustiskajās versijās.

Uz Gulbju dīķa saliņas muzicēs projekta „Ielu muzikants” idejas autori – grupa „Willow Farm”. Grupa savas dziesmas spēlēs brīvdabas pusakustiskajās versijās, pamēģinot arī kādu dziesmu nodziedāt „svešā mēlē”.

Arī turpmāk vasarā ik sestdienu plkst. 16.00 uz muzikāliem sniegumiem pie Gulbju dīķa aicinās lietuviešu, baltkrievu, poļu, krievu un vācu nacionālo biedrību kultūras un folkloras kolektīvi, kā arī liepājnieku muzikālās apvienības.

Sestdienas muzikālās pēcpusdienas tradīcija sākta 2012. gadā pēc kopīgas idejas, kas radās kopīgā pašvaldības un mazākumtautību organizāciju pārstāvju diskusijā par plānotajām aktivitātēm vasarā. Muzikālo pēcpusdienu atklāšana šogad notika 8. jūnijā – pasākuma „Eiropas diena” laikā.

Dace Ķēde,
Liepājas pilsētas Domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā