Sniega segas biezums ir no viena centimetra Liepājā līdz 49 centimetriem Alūksnē

Neskatoties uz vairāku dienu atkusni, Latviju joprojām klāj sniega sega un visbiezākā tā joprojām ir Alūksnē.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija liecina, ka vismazākā sniega sega ir Liepājā un Rucavā, kur attiecīgi sniega dziļums ir viens un trīs centimetri, bet visvairāk sniega joprojām ir Alūksnē, kur tā dziļums ir 49 centimetri.

Zosēnos sniega sega ir 41 centimetra dziļumā, Priekuļos - 25 centimetru, Daugavpilī - 23 centimetru, Ainažos un Skrīveros - 21 centimetra, Saldū - 19 centimetru, Bauskā - 16 centimetru, Stendē - 15 centimetru, Kolkā un Dobelē - 12 centimetru, bet Rīgā - desmit centimetru dziļumā.

Šodien gaiss vietām Latvijas rietumu un centrālajā daļā iesilis līdz gandrīz plus 7 grādiem, līdz ar to šī ir siltākā diena kopš novembra.

Kā prognozē sinoptiķi, rīt dienā laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt ciklona dienvidu mala, tādēļ mākoņu daudzums būs mainīgs, bet vakarā ziemeļu rajonus sasniegs nokrišņu zona, kas atnesīs nelielu lietu un slapju sniegu. Iespējams arī neliels apledojums. Dienā pūtīs mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 14 metriem sekundē, bet gaisa temperatūra būs plus 1, plus 5 grādu robežās.

Pievieno komentāru

Liepājā