Slimnīcas Uzņemšanas nodaļa vairs nav “Amritā”

Atrodam Liepājas Reģionālās slimnīcas mājaslapā www.liepajasslimnica.lv sadaļu “Nodaļas”, atrodam “Uzņemšanas nodaļu” un zvanām pa norādīto Uzņemšanas nodaļas tālruni 63403434. Atskan atbilde: “Eiropa Sitī Amrita, Agnija – lūdzu!”

“Jā, šāda problēma ir gadiem. Katru dienu mums kāds piezvana. Esam mēģinājuši runāt ar slimnīcu, bet paši dzirdat – bezcerīgi,” atzīst “Amritas” administratore Agnija Vītoliņa, kura parasti atbild pa šo tālruni. Viņa atzīst, ka tas krietni atvieglotu darbu, ja nebūtu šo “viltus” zvanu – ja cilvēkam nepieciešama Uzņemšanas nodaļa slimnīcā, viesnīca parasti nespēj līdzēt.

Portāls sazinājās ar slimnīcas valdes priekšsēdētāju Juri Bārzdiņu, kurš komentāra vietā vispirms smagi nopūtās. “Laikam jau nekas nekust, kamēr es pats nepieķeros. Nezināju, ka ir tāda problēma – tūlīt sazināšos ar datorspeciālistiem, lai nomaina,” viņš teica otrdienas vakarā. Šorīt tiešām “Amritas” numura slimnīcas mājaslapā nav. Uzņemšanas nodaļas tālruņi atrodami sadaļā “Kontakti” pie “NMP dienesta”.

J. Bārzdiņš pie reizes pauda patīkamu pārsteigumu, ka tik daudzi izmanto slimnīcas mājaslapu, lai iegūtu informāciju. Šobrīd jaunā mājaslapa jau esot palaista testa režīmā pašu lietošanai, bet nākamā gada sākumā tā varētu būt pieejama visiem. Pašreizējā mājaslapa darbojas kopš 2007. gada pavasara.

Pievieno komentāru

Liepājā