Slimnīca ar sponsoru atbalstu izdod kalendāru

Ar korporācijas "Arbor medical" atbalstu Liepājas reģionālā slimnīca izdevusi kalendāru 2009. gadam, kurā ik mēnesi rotā dabas ainavas, ko fotografējuši slimnīcas ārsti Solvita Buša-Krampe, Jānis Rozentāls un Ivars Krastiņš.

"Spriedām, ko likt, bija variants par ikdienas darbu, aparatūru. Taču šaubos, vai kāds būtu gribējis, piemēram, visu augustu skatīties uz vēdera dobuma operāciju," stāsta viens no autoriem Ivars Krastiņš.
Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Bārzdiņš pieteic, ka kalendāra veidošanā nav izmantots ne santīms nodokļu maksātāju naudas.

Uzrunā, kas publicēta kalendāra titullapā, atgādināts, ka 2009. gadā Liepāja atskatīsies uz vairākām interesantām jubilejām. Pirms 110 gadiem Liepājā parādījās pirmais elektriskais tramvajs baltijā. pirms 90 gadiem Liepājā ieradās Latvijas pagaidu valdība ar Kārli Ulmani priekšgalā, apmetoties dr. Jēkaba Alkšņa privātklīnikā Graudu ielā 28. Toties 2009. gadā klajā nācis pirmais slimnīcas kalendārs, ko veido ārstu augstas kvalitātes fotogrāfijas.

J. Bārzdiņš uzskata, ka gan jubilejas, gan kalendārs simbolizē vairākas lietas: Liepāja ir svarīga (varbūt vissvarīgākā)  Latvijas pilsēta, liepājnieki ātri spēj pieņemt pareizos lēmumus sarežģītos brīžos un izvēlēties pareizo ceļa virzienu, progresa un vēstures virzībai nozīmīgos brīžos Liepājas ārsti vienmēr bijuši līdzās.

Pievieno komentāru

Liepājā