Sliktākais ceļu stāvoklis šorīt Kurzemē

Sniega un apledojuma dēļ šorīt vietām Latvijā ir apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem, bet sliktākais ceļu stāvoklis šorīt ir Kurzemē, liecina "Latvijas valsts ceļi" operatīvā informācija.

Šorīt vietām braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina sniegotas un apledojušas brauktuves, turklāt Kurzemē joprojām nedaudz snieg. Sinoptiķi prognozē, ka dienā gaidāmi nelieli nokrišņi - sniegs, bet valsts rietumdaļā arī lietus.

Šobrīd apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Liepājas virzienā no Skrundas līdz Liepājai, Ventspils virzienā no Strazdes līdz Talsiem un no Usmas līdz Ventspilij, Jelgavas virzienā no Jelgavas līdz Meitenei, pa Vidzemes šoseju no Alūksnes pagrieziena līdz Veclaicenei, pa Liepājas - Rucavas šoseju, kā arī pa ceļiem Gulbenes apkārtnē.

Uz reģionālajiem autoceļiem apmierinoši braukšanas apstākļi ir tikai Ogres, Balvu, Jēkabpils, Krāslavas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Cēsu un Valmieras apkaimēs.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistīta 164 "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienība, kas veicot slideno posmu kaisīšanu un sniegoto tīrīšanu.

Ceļu uzturētāji aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, braucot sliktas redzamības apstākļos, un gājējus rūpēties par savu un satiksmes drošību, velkot apģērbu ar labi saskatāmiem gaismu atstarojošiem elementiem vai lietojot atstarotājus.

Pievieno komentāru

Liepājā