Slēgs Klaipēdas ielas posmu

No 11. līdz 26. oktobrim rekonstrukcijas darbu dēļ būs slēgta Klaipēdas iela posmā no Uliha līdz Liedaga ielai. Tas nozīmē, ka šajā posmā parastiem transporta līdzekļiem būs aizliegts pārvietoties. Pa to gan būs atļauts kursēt sabiedriskajam transportam – pilsētas maršrutu autobusiem, vēstī domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Lai palīdzētu orientēties un savlaicīgi brīdinātu autovadītājus par izmaiņām un pagaidu šķēršļiem, rekonstrukcijas darbu veicējam SIA „Ceļu, tiltu būvnieks” ir uzdots Dzintaru ielas abās pusēs posmā no Pērkones līdz Palangas ielai uzstādīt ceļa zīmes „Apstāties aizliegts” ar darbības laiku no plkst. 8.00 līdz 19.00.

Būvniekam arī Ventas ielā nepāra numuru pusē no Cenkones ielas līdz Kandavas ielai jāuzstāda ceļa zīmes „Apstāties aizliegts”.

Lai ātrāk varētu atjaunot transporta kustību darbu veicējam uzdots strādāt brīvdienās. Pie labvēlīgiem apstākļiem būvnieki sola plānotos darbus paveikt divās nedēļās.
 
Jau rakistījām, ka sākās Klaipēdas ielas rekonstrukcija posmā no Uliha līdz Vaiņodes ielai. Tagad šim ir pievienojies vēl otrs posms.

Rekonstrukcijas darbu gaitā Klaipēdas ielā paredzēta brauktuves seguma maiņa, lietus ūdens kanalizācijas un apgaismojuma sakārtošana, notiks arī ietves izbūve.

Klaipēdas iela ir viens no 15 objektiem, kuros šovasar vai šoruden atbilstoši asfaltbetona seguma ielu renovācijas un rekonstrukcijas programmai notiek būtiskas pārmaiņas. 2008. gadā šās programmas ietvaros ir plānots rekonstruēt un renovēt ielu objektus kopsummā par trīs miljoniem latu.

Pievieno komentāru

Liepājā