Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu mācību uzņēmumi piedāvā Valentīndienas gadatirgu

13. februārī Liepājas Valsts tehnikums sadarbībā ar "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija" organizē Kurzemes Reģionālo skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Valentīndienas gadatirgu tirdzniecības centrā "Ostmala", Liepājā, no pulksten 15 līdz 18, kur dalību pieteikuši SMU no Kurzemes reģiona mācību iestādēm, pastasta projektu vadītāja Inga Vasermane.

"Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmas mērķis" ir sekmēt uzņēmējdarbību kā jauniešu karjeras izvēli. Pievērst sabiedrības uzmanību Skolēnu mācību uzņēmumiem kā uzņēmējspēju attīstošam procesam un veiksmes atslēgai ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī sadzīvē. Gadatirgus laikā skolēni iepazīstinās ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un tajā gūto pieredzi. Pasākuma mērķis ir praktiskās uzņēmējdarbības prasmju un iemaņu pilnveidošana reālā vidē, realizējot skolēnu mācību uzņēmuma preces un pakalpojumus, tādejādi pilnveidojot savas uzņēmējdarbības prasmes.

Skolēnu mācību uzņēmumu sniegumu - skolēnu saražoto produkciju,  pārdošanas un komunikācijas prasmes, gadatirgū vērtēs kompetenta žūrija, kurā piedalīsies pārstāvji no dažādiem Latvijas uzņēmumiem un institūcijām, kas veicina uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Tiks pasniegtas balvas nominācijās "Labākā pārdošanas komanda" , "Kvalitatīvākais produkts" , "Videi draudzīgs produkts", "Inovatīvs produkts" , "Labākā reklāma" , "Labākais stends", kā arī simpātiju balvas.

Pievieno komentāru

Liepājā