Skeitparkā notiks bezmaksas skeitborda treniņi

Visas vasaras garumā, katru nedēļu notiks skeitborda nodarbības. Tās ir bezmaksas un notiks divas reizes nedēļā - pirmdienās un trešdienās no plkst.17.00 līdz 18.30  Liepājas Jūrmalas parka skeitparkā. Pirmās nodarbības sāksies jau 3. un 8.jūnijā.

Visi jaunieši un bērni, kuri aizraujas ar skeitbordu vai kuriem vienkārši ir dēlis, bet nav ar ko iet skeitot, tiek aicināti pievienoties skeiteru aprindām, nākot uz kopējiem braukāšanās laikiem un treniņiem. Treniņus vadīs Liepājas skeiteri, kuri ar šo sporta veidu nodarbojas vairāk nekā piecus gadus, ir piedalījušies daudzās sacensībās un ieguvuši arī godalgotas vietas – Edžus Sprūds, Edijs Jansons un Māris Dejus. Treneri rūpēsies, lai iesācējiem pirmie soļi skeitbordā būtu pareizi un veiksmīgi, toties jauniešiem ar lielāku braukāšanās stāžu palīdzēs ar mērķu sasniegšanu.

Šīs nodarbības ir labs veids kā uzsākt savu ceļu šajā sporta veidā, jo uz vietas būs pieredzējuši braucēji, kas pamācīs, kā labāk to visu darīt. Treniņiem  aicināti pieteikties dažādu pieredzes līmeņu jaunieši- gan tādi, kas ir jau braukājuši, gan tādi kas ar dēli ir uz „jūs”. Viss kas vajadzīgs ir gribasspēks, skrituļdēlis un drosme atnākt uz skeitparku nodarbību laikā. Par pārējo parūpēsies pieredzējušie treneri.

Nodarbības norisinās jauniešu attīstības programmas „Go Beyond Liepāja” dalībnieka Māra Dejus individuālā projekta „Skeitborda kopienas izveide Liepājā” ietvaros.

Pieteikties treniņiem vai precīzākai informācijai – zvanīt uz tālruni 26614694 vai rakstīt e-pastu uz liepajask8@gmail.com.

Pievieno komentāru

Liepājā