Skatītāji izvēlas labākos 2

Par aizvadītās sezonas Liepājas teātra labākajiem aktieriem atzīta Sigita Jevgļevska un Egons Dombrovskis. Spilgtākā aizvadītās sezonas Liepājas teātra izrāde – režisora Rolanda Atkočūna iestudētā izrāde “Viss par vīriešiem”.

“Atgriezos Liepājā bez lielām cerībām. Taču tagad manā sirdī ir tāda laimīga pateicība: visas piecas lomas, kas man ir bijušas šajā sezonā, es ļoti mīlu, tās ir bijušas pilnīgi dažādas. Milzīga pieredze bija strādāt ar visiem režisoriem, kuri arī visi bija pilnīgi dažādi. Man liekas, ka Liepājas teātrim šobrīd ir ļoti pozitīva tendence, ka izrādes tiek veidotas, domājot par skatītāju. Man tas liekas ļoti būtiski,” sezonas noslēguma dienā teica S. Jevgļevska, vēl nezinot, ka vakarā tiks godināta kā labākā aktrise. Viņa vērtē, ka arī nākamā sezona būs skatītājiem ļoti interesanta.

Liepājas Kultūras pārvalde sezonas noslēgumā jau otro gadu sumina labāko aktieri, aktrisi un spilgtāko izrādi. Pērn noteica tikai labāko aktieri, titulu ieguva E. Dombrovskis. Šogad vērtējumu par sezonas labāko sieviešu un vīriešu lomas tēlojumu, kā arī par sezonas spilgtāko izrādi varēja izteikt no 9. līdz 18. jūnijam, aizpildot anketas Liepājas pašvaldības mājaslapā, kā arī Liepājas teātra kasēs, Liepājas Latviešu biedrības nama vestibilā, Liepājas bibliotēkās un Liepājas domes apmeklētāju pieņemšanas centros. Savu vērtējumu pauda vairāk nekā divsimt skatītāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Andris

Portālam vajadzētu mazliet padomāt par fotogrāfa pakalpojumiem. Bilžu kvalitāte ir atbaidoša.

pirms 12 gadiem, 2008.06.26 12:30

Liepājā