Skanēs rokgrupas "Līvi" tautā iecienītākās dziesmas

Par godu Latvijas rokgrupai "Līvi" veltīta vides objekta - Spoku koka - atklāšanai 29.augustā plkst.19 Liepājas koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" notiks koncerts "Nezāles neiznīkst", kurā skanēs tautā iecienītākās grupas dziesmas, informē nodibinājumā "Mārtiņa Freimaņa fonds".

Kā norādījuši koncerta organizatori, koncerta ieņēmumi paredzēti objekta izveidei, tādēļ biļetes uz pasākumu apmeklētāji aicināti iegādāties iepriekšpārdošanā.

Grupas "Līvi" labāko dziesmu lielkoncertā skanēs desmit no "Radio SWH" un nodibinājuma "Mārtiņa Freimaņa fonds" rīkotajā akcijā noskaidrotajām klausītāju mīļākajām kompozīcijām. Koncerta programmā, balstoties uz klausītāju izvēli, iekļautas tādas dziesmas kā "Saldus saule", "Piedod man", "Dzimtā valoda", "Ziņģe par bailēm", "Zīlīte", "Ozolam", "Bailes par ziņģi", "Dzelzsgriezējs", "Kurzeme" un "Zelta sirds".

Koncertā piedalīsies Juris Pavītols un grupa, Igo, "Virga Hard Orchestra", "Liepājas brāļi", Uldis Marhilēvičs, "Credo", Olga, Aija Andrejeva, grupa "Colt", Fēlikss Ķiģelis, Elvis Grodums, Jānis Buķelis, Liepājas ģitāristu ansamblis, kā arī citi mākslinieki. Programmu vadīs Andris Freidenfelds.

Pievieno komentāru

Liepājā