Skaistākie skatlogi - "Elektrons&K", "KAJA", "Palass", "Grāmata" un "Ideju lidlauks" 1

Konkursā "Liepāja pucējas" par labākajiem atzīti SIA "Elektrons&K", SIA "KAJA", SIA "Palass", SIA "Grāmata" un salona "Ideju lidlauks" skatlogi.

2008. gada konkursa par labākajiem iestāžu un uzņēmumu skatlogiem svinīgā apbalvošana notiks nākamā gada sākumā. Pašreiz žūrijas komisija apkopo rezultātus visa gada garumā, lai noteiktu pašus centīgākos uzņēmumus un iestādes, informē Diāna Ansule, Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāve.
 
Šogad konkursa "Liepāja pucējas” Ziemassvētku skatlogu vērtēšanas kārtu finansiāli atbalstīja banka "Nordea”, kura kārtas uzvarētājam piešķirs naudas balvu divsimt latu vērtībā.

Konkursa "Liepāja pucējas” Ziemassvētku skatlogu vērtēšanas kārta tradicionāli ir tā, kurā iestāžu un uzņēmumu, arī skolu, saimnieki izpaužas visaktīvāk. Konkursa žūrija arī šoreiz bija patīkami pārsteigta, ka teju visos pilsētas veikalos un citās sabiedriskās vietās Ziemassvētku dekorāciju klāsts ir visdažādākais, sākot no vienkāršām lampiņām līdz krāšņi izpušķotiem Ziemassvētku tēliem, uzsver D. Ansule.

Konkursa "Liepāja pucējas” oficiālais vērtētājs ir konkursa žūrija, kuras priekšsēdētājs ir domes izpilddirektors Edgars Rāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ak jē, ku jauki!

Izcili skaists attēls - Liepāja pucējas :D :D

pirms 12 gadiem, 2008.12.18 19:14

Liepājā