Sirdis top pašu rokām

Valentīna diena pirmo reizi plašākā mērogā tiks svinēta Liepājas 48. arodvidusskolā. No tradicionāla pasākuma viss pamazām pārtapis par pārsteigumiem pilnām svinībām.

Jauniešu atsaucība bijusi necerēti liela, pastāsta 48. arodvidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Ligita Reimane. Liepājas Pedagoģijas akadēmijas studente Elīna Štobe veido svētku pasākuma režiju. L. Reimane priecājas, ka paši audzēkņi nākuši ar daudzām radošām idejām. “Kad jauniešiem kaut kas patīk, tad viss notiek,” gandarīta skolotāja.
Valentīna dienas svinībās būs daudz atraktīvu un interesantu priekšnesumu. Modes skatē, ko veido otrā kursa drēbnieces, demonstrēs mazās melnās kokteiļkleitiņas. “Tērpos dominē meiteņu idejas. Risinājumi būs dažādi, kleitas papildinās aksesuāri,” stāsta skolotāja Dagmāra Vecbrāle. Meitenes pašas jau gādājot krelles, šalles, boa, sarkanas kurpītes.
Tērpus demonstrēs skolas audzēkņi, piedalīsies ne tikai meitenes, bet arī puiši. Kleitas turpmāk noderēs arī citos pasākumos. L Reimane pastāsta, ka nereti, ja saņemts uzaicinājums, skolas audzēkņi labprāt rīko nelielas modes skates arī rajona skolās.
Ar savu priekšnesumu ieradīsies viesi no Cīravas arodvidusskolas, uzstāsies Kristīnes Kleinšmites deju grupa. Skolas audzēkņi dziedās, dejos, lasīs dzeju latviešu un franču valodā. “Viss būs par un ap mīlu,” zina teikt L. Reimane.
Skolas kolektīvs aicina ikvienu, kuram ir vēlēšanās sajust īpašu svētku gaisotni, ceturtdien pulksten piecos ierasties uz pārsteigumiem bagāto vakaru un izpriecāties no sirds.

Pievieno komentāru

Liepājā