Sinoptiķi naktī uz pirmdienu prognozē vētru

Nedēļas nogalē gaidāmi īslaicīgi nokrišņi - slapjš sniegs un lietus, bet naktī uz pirmdienu tiek prognozēta vētra, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sestdien Latvijai pietuvosies neliels ciklons, kā ietekmē palielināsies mākoņu daudzums un vietām gaidāms slapjš sniegs un lietus. Gaisa temperatūra dienas laikā būs no 0 līdz plus 5 grādiem. Svētdien dienas otrajā pusē un pirmdien laika apstākļus noteiks plašs un aktīvs ciklons, tāpēc laika apstākļi būs nepastāvīgi. Būs gan sniegs, gan slapjš sniegs, kas var pāriet arī lietū.

Gaidāma rietumu puses vēja pastiprināšanās, kas brāzmās var sasniegt 17-22 metrus sekundē, bet Kurzemes piekrastē pat 25 metrus sekundē. Gaisa temperatūra būs no plus 2 līdz plus 8 grādiem, austrumos par kādu grādu vēsāks.

Nākamajā nedēļā laika apstākļi joprojām būs nepastāvīgi - nokrišņi būs katru dienu, piekrastes rajonos pūtīs brāzmains vējš. Nedēļas nogalē brāzmas atkal var sasniegt vētras spēku. Gaisa temperatūra rietumu daļā joprojām būs virs nulles, sasniedzot plus 6, plus 7 grādus, bet valsts austrumos tā pārsvarā būs zem nulles, vien kādā pēcpusdienā var pakāpties līdz plus 3, plus 4 grādiem.

Pievieno komentāru

Liepājā