Siltumenerģijas padevei pieslēdz arī namu Ģenerāļa Baloža ielā 15

SIA "Liepājas enerģija" centralizētai siltumapgādei šodien pieslēdz namu Ģenerāļa Baloža ielā 15, kas ir vēl viens no bijušajiem "Remaks" apsaimniekotajiem namiem.

Kopumā centralizētai siltumapgādei ir pieslēgti 13 no 15 bijušiem Remaks "Namu serviss" un "Remaks Nami" iepriekš apsaimniekotajiem namiem, kuriem bija problēmas ar pakalpojuma saņemšanu, apsaimniekotāja ļaunprātības dēļ un neapmaksāto rēķinu.

Jau ziņots, ka uzsākot 2012./2013. gada apkures sezonus, šos namus apsaimniekotāja nolaidības un ļaunprātības dēļ nepieslēdza centralizētai siltumapgādei. Ilgtermiņa parāda atmaksas grafika noslēgšana ir vienīgā likumīgā iespēja palīdzēt iedzīvotājiem saņemt pakalpojumu un dod laiku atgūt no apsaimniekotāja iekasēto naudu, kas tā arī līdz pakalpojuma sniedzējam nav nonākusi.

16. janvārī "Liepājas enerģija" noslēdza ilgtermiņa parāda atmaksas vienošanos un līgumu par siltumenerģijas piegādi ar dzīvojamās mājas Ģenerāļa Baloža ielā 15 jauno apsaimniekotāju. Šodien notiek iekšējās siltumapgādes sistēmas pārbaude un nama pievienošana centralizētai siltumapgādei.

Pievieno komentāru

Liepājā