Sezonu noslēdz ar dziesmām, sieru un alu

Izrādījuši “Ezermaļu krokodilu”, pēc izrādes izdziedājušies līdz ar koncertapvienību “Aģenti”, Liepājas teātra aktieri kopā ar skatītājiem dzers “Līvu” alu un uzkodīs Kazdangas “Elpas” sieru. 19. jūnijā noslēdzas teātra 101. sezona.

 Ceturtdien īsi pirms pulksten 12 pie Liepājas teātra durvīm piebrauca Kazdangas “Elpas” kravas busiņš, esot atvedis sieru vakaram. 15 kilogrami, kuri gara acīm uzbūra sieru rituļu kalnus, izrādās, satilpa divās kastēs. “Siers ir ar ķimenēm, dillēm, ķiplokiem, pētersīļiem. Bet nezinu, nepaskatījos pavadzīmē, kādu tieši atvedu teātrim,” šoferis Haralds Reimanis naski devās tālākās gaitās.
Portāls Liepājas teātrī noskaidroja, ka alus būs piecas kastes – “Senču” un klasiskais “Pilzenes”. Nevarētu teikt, ka “Līvu” alus darītava “uzsauc” alu sezonas noslēguma mielastam, jo teātris par to savu paldies saka ar ielūgumiem.
Edgars Pujāts, Marģers Eglinskis un Armands Kaušelis jeb koncertapvienība "Aģenti" teātra sezonas noslēguma pasākumu daiļos ar koncertprogrammu „Ielāps sirdij", kura ietver visu laiku iemīļotas kompozīcijas Normunda Kalniņa apdarē. “Aģentiem” piebalsos arī citi dziedošie Liepājas teātra aktieri.

Pievieno komentāru

Liepājā