Sestdien norisināsies Jauniešu festivāls

26. maijā no pulksten 19 līdz 22.30 Liepājā, Kūrmājas prospekta galā, notiks Jauniešu festivāls, kas norisināsies ģimenes svētku "Mēs esam Liepāja" ietvaros un pulcēs jauniešus no visas Liepājas.

Jauniešu festivāls pulksten 19 tiks atklāts ar ekstrēmāko Liepājas jauniešu kopšovu, piedaloties hip-hop deju grupai "Red Lions Dance studio", ielu vingrotājiem no "Workout Generation", BMX velobraucējiem no "RAVE TEAM", kam pulksten 19.40 sekos Ventspils un Liepājas simbolu – govs un lauvas – sadraudzības mačs, ar ko tiks atklāti cīņu paraugdemonstrējumi boksā, džudo, karatē, aikido un MMA.

Pulksten 20 tiks atklāts  jauno grupu un mūziķu konkurss, kur uz skatuves kāps 10 jaunie mūziķi un grupas, lai parādītu savu talantu arī plašākai auditorijai. Konkursa uzvarētājam organizatori sarūpējuši iespēju veikt ierakstu īstā mūzikas studijā.

Jauniešu festivāla programma priecēs visus ar krāšņiem deju priekšnesumiem no deju studijas "Tabernacle", savukārt deju studija "Energy Duck" piedāvās lauzt stereotipus par poll dancing sporta veidu un izmēģināt spēkus to pamēģināt pašiem. Savu fizisko izturību varēs pārbaudīt arī 3D šūpolēs. Festivālā darbosies īpaša Impro telts ar īpaši sagatavotu improvizācijas šovu.

Festivālā jaunieši varēs uzzināt arī par starptautiskās Erasmus+ programmas piedāvātājām iespējām jauniešiem, kā arī par dažādām jauniešu organizācijām Liepājā.

Savukārt par ēdināšanu pasākuma laikā rūpēsies kafejnīca "darbīca", kura šoreiz atradīsies īpašā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas veidotā mākslas kafejnīcas teltī, kur būs iespēja uzspēlēt arī kādu galda spēli.

Festivālu noslēgs grupas "Edavārdi" koncerts. 


Pievieno komentāru

Liepājā