Sestdien Liepājas pusmaratona laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Saistībā ar Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 1. posma Liepājas pusmaratona norisi sestdien, 13. aprīlī, Liepājā būs satiksmes ierobežojumi. Organizatori aicina satiksmes dalībniekus būt iecietīgiem un saprotošiem, kā arī iespēju robežās izvēlēties ceļus, kas nešķērso Liepājas pusmaratona distances vai izvēlēties kādu no trases šķērsošanas vietām, kurās kustību regulēs policija.

Saskaņā ar Liepājas pilsētas domes rīkojumu satiksme tiks slēgta maršrutā: Jūras iela no Radio ielas līdz Baložu ielai laika posmā no piektdienas, 12. aprīļa, pulksten 22 līdz sestdienas, 13. aprīļa, pulksten 16, informē biedrības “Baltic Events”  mārketinga komunikācijas vadītāja Lelde Mēness.

Savukārt Liepājas pusmaratona norises dienā – 13. aprīlī:

No pulksten 10 līdz 15 tiks slēgta satiksme maršrutā: Jūras iela no Lielās ielas līdz Graudu ielai - Kūrmājas prospekts - Hika iela - Peldu iela līdz Ūliha ielai - Dzintaru iela līdz Jūrmalas ielai - Jūrmalas iela - Peldu iela - Zvejnieku iela - Roņu iela Muitas iela - Spīķeru iela - Radio iela līdz Jūras ielai - Rīgas iela uz Tramvaja tilta.

No pulksten 14 līdz 16 tiks slēgta satiksme maršrutā: Jūras iela no Radio ielas līdz Graudu ielai - Kūrmājas prospekts - Celtnieku iela - Muitas iela - Spīķeru iela - Radio iela līdz Jūras ielai - Rīgas iela uz Tramvaja tilta.

Satiksmes ierobežojumu laikā būs iespējams šķērsot ar lentām un barjerām norobežoto trasi divās vietās, kurās transportlīdzekļu kustību regulēs policija, t.i.,  Kūrmājas prospekta un Ūliha ielas krustojumā, kā arī Kūrmājas prospekta un Graudu ielas krustojumā. Tramvaja tiltu būs iespējams šķērsot virzienā no Lielās ielas uz Rīgas ielu.

Papildus informācija, jautājumi un precizējumi par satiksmes ierobežojumiem mājaslapā bigbankskrienlatvija.lv, kā arī 28696009 vai info@balticevents.lv.

Jau vēstīts, ka 13. aprīlī notiks skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 9. sezonas starts. Atklāšanas posmā Liepājā skriešanas seriāls apvienos skrējējus ar dažādām gaumēm un spējām, kā arī šajā, 2019. gada sezonā, uz starta pulcēs piecu, desmit, divdesmit viena kilometra skrējiena dalībniekus. Savukārt jaunākajiem dalībniekiem tiks piedāvāts piedzīvojums Bērnu skrējiena vai Mazuļu rāpošas sacensību ietvaros. Šis būs trešais gads, kad Liepājas pusmaratons atgriezies starp skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija posmiem un, lai sniegtu dalībniekiem arvien jaunas emocijas un pieredzi, šajā aprīlī skrējēji Liepājas vēju un īpašo gaisotni varēs baudīt jaunā trases posmā.

Pievieno komentāru

Liepājā