Sestdien "Kursas Putnos" skanēs blūzs un balādes

Sestdien, 5.decembrī, pulksten 21 Liepājas kafejnīcā „Kursas Putni” koncertēs blūzmenis Ainars Pūpols, kontrabasists Aivars Meijers un Liepājas teātra aktrise Ilze Jura.

Ainars Pūpols ir viens no Latvijā labāk zināmajiem blūzmeņiem un plašāk zināms kā blūza apvienības „pBlues” līderis. Pirms tam Ainars Pūpols nodibināja grupu „Whiskey Band”, ar kuru Dānijā spēlēja plecu pie pleca ar līvu Jāni Grodumu. Tāpat iepriekš Latvijā uzstājies grupā „The Cucumbers” kopā ar Ivo Fominu. Kontrabasists Aivars Meijers ir viens no Latvijā zināmākajiem kontrabasistiem, kurš arī ir viens no „pBlues” dalībniekiem, informē kafejnīcas saimnieks Artūrs Butāns.

Mūziķi kopā uzstājušies arī „Siguldas Blūza svētkos”, kam veltījuši arī atsevišķu dziesmu. Tagad mūziķi pēc ilgāka laika uzstāsies Liepājā, šoreiz kafejnīcā „Kursas Putni”., Šajā koncertā uz skatuves viņiem pievienosies Liepājas teātra aktrise Ilze Jura, ar kuru Ainars Pūpols sadarbojies jau iepriekš.

Koncerts plānots divās daļās, izspēlējot kā blūzu, tā vairākas pasaulīgas balādes. Pasākuma sākums paredzēts plkst.21:00, kafejnīcā „Kursas Putni”, Fr.Brīvzemnieka ielā 28.

Pievieno komentāru

Liepājā