Sesks: Ziemassvētku vecītim prasīsim saprātīgus valstsvīrus Latvijā un mieru pasaulē

Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas svētkos) šajos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā novēl saprātīgus valstsvīrus Latvijā un mieru pasaulē.

"Vērojot pēdējo nedēļu notikumus gan mūsu iekšpolitikā, gan norises citās valstīs, gribas mums visiem novēlēt, lai Ziemassvētku vecītis nākamajam gadam atnes saprātīgu valdību un valstsvīrus, savukārt pasaulē, šķiet, nekad vēl nav bijis tik aktuāls kā šodien tradicionālais novēlējums: lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!" savā novēlējumā pauž Liepājas domes priekšsēdētājs.

"Gudri valsts vadītāji un ministri mums ir vajadzīgi, jo Latvijā diemžēl daudz esam redzējuši piemēru, kas notiek, kad amatieri ar lielām ambīcijām ķeras pie nozarēm, no kurām neko daudz nesaprot. Ir veiktas reformas, kas salauzušas labi strādājušus mehānismus, bet citās nozarēs savukārt mazdūšības vai citu iemeslu dēļ būtiskas un ilgi gaidītas reformas tiek atliktas un vilktas garumā. Tādēļ mums nepieciešami gudri un saprātīgi politiķi valdībā un ministrijās. Cerēsim, ka jaunajā valdībā tādus arī sagaidīsim," jaunās valdības gaidās norāda Sesks.

"Ja vēl ar iekšpolitiskiem jautājumiem kaut kā pašu spēkiem tiksim galā, tad notikumi tuvākās un tālākās kaimiņvalstīs atstāj uz mums lielāku iespaidu, nekā mēs varbūt vēlētos. Tas ir jautājums par to, cik droši un pasargāti varam justies šodienas pasaulē - no neprognozējamas agresijas vai terorisma izpausmēm, bēgļu plūdiem, arī ekonomiskajām starpvalstu attiecībām. Liepājā mums ne reizi vien ir nācies cīnīties ar krīzēm, kuras izraisījušas tieši starpvalstu saspīlētās attiecības. Tādēļ novēlu, lai nākamgad kara un nelaimju vietā biežāk būtu miers un saticība - gan pašu mājās, gan visā pasaulē," svētku priekšvakarā pauž Liepājas mērs.


Pievieno komentāru

Liepājā