Sesks noraida izplatītās baumas un apliecina gatavību kandidēt Liepājas mēra amatam

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks pauž gatavību būt par Liepājas partijas kandidātu Liepājas mēra amatam šogad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, kā nepatiesas noraidot izplatītās baumas, ka viņš esot noguris no šo pienākumu pildīšanas un tādēļ vairs nevēloties kandidēt vēlēšanās, informē Seska padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

"Es esmu dzirdējis, ka aktīvi darboņi pilsētā pus pa jokam, pus pa nopietnam jau sāk izplatīt baumas, ka es esot noguris vai ka man likums neļaujot atkārtoti kandidēt, un ko tik vēl ne. Ka es vairs nekandidēšot, bet savā vietā esot it kā deleģējis Juriju, Jāni vai Pēteri. Tās ir muļķības! To es varu skaidri pateikt - es esmu gatavs turpināt iesākto un būšu Liepājas partijas kandidāts mēra amatam nākamajās vēlēšanās," norādīja Sesks.

Liepājas partija gatavojas aprīlī gaidāmajam kongresam - strādā pie partijas programmas, atskatās uz paveikto. Partija diskutē ar visdažādāko jomu pārstāvjiem - ārstiem, skolotājiem, kultūras, sociālās, komunālās jomas darbiniekiem.

"Īpaši aktuāla tēma šobrīd ir arī "Liepājas metalurgs" - tieši tāpat kā pirms pieciem gadiem, kad uzsāka modernizāciju, "Liepājas metalurgs" bija izšķiršanās priekšā būt vai nebūt, tā arī tagad ir brīdis, kad jācīnās, lai šis lielākais Liepājas un Latvijas uzņēmums noturas," norādīja Sesks.

Pievieno komentāru

Liepājā