Sesks gatavs sarunām ar abām pārējām Liepājas domē iekļuvušajām partijām

Liepājas domes vēlēšanās uzvarējusī Liepājas partija ir gatava sarunām ar abiem pārējiem diviem Liepājas domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem - Reformu partiju (RP) un Saskaņas centru (SC), atzina Liepājas partijas priekšsēdētājs, esošais Liepājas mērs Uldis Sesks.

Liepājas mērs atzīst, ka iespējamo koalīcijas modeļu nav daudz. "Aicināsim rīt uz sarunām abas partijas, pārrunāsim mērķus un programmu atšķirības," informēja Sesks. Pagaidām viņš nevēlējās izteikt minējumus, kāda varētu izskatīties nākamā Liepājas domes koalīcija. "Mēs nebūtu varējuši sadarboties ar radikāļiem, bet viņi domē nav iekļuvuši. Tāpat domē nav iekļuvusi "Vienotība" un nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, ar kuriem mēs būtu vēlējušies sadarboties, tādēļ jāmeklē citi varianti," atzina Sesks.

Plašākus komentārus par iespējamo Liepājas domes koalīciju Sesks solīja sniegt pēc tam, kad sarunām ar citām partijām būs kāds rezultāts.

Komentējot RP Liepājas saraksta līdera Jāņa Vilnīša izteikumus, ka RP būtu gatava sadarboties ar Liepājas partiju, taču bez Seska, Liepājas mērs uzsvēra: "Tā ir Liepājas partijas kompetence, kādi cilvēki vada partiju. Mēs citām partijām nemēģinām norādīt, kam būtu vai nebūtu jābūt viņu vadībā."|

Kā ziņots, Liepājas domes vēlēšanās otro lielāko balsu skaitu ieguvusī RP būtu gatava veidot koalīciju ar vēlēšanu uzvarētāju Liepājas partiju, bet tikai bez tās līdera, pašreizējā Liepājas mēra Seska. Tāpat netiek izslēgts, ka RP varētu veidot koalīciju ar trešo Liepājas domē iekļuvušo partiju - "Saskaņas centru" - vai arī palikt opozīcijā, aģentūrai LETA atzina RP Liepājas saraksta līderis Vilnītis.

Pievieno komentāru

Liepājā