Sesks: Atrast investoru "Liepājas metalurgam" ir tikpat kā neiespējami 3

Akcionāru nesaskaņas skaidri parāda, ka atrast investoru, kurš būtu gatavs ieguldīt līdzekļus, lai atjaunotu ražošanu uzņēmumā "Liepājas metalurgs", ir tikpat kā neiespējami, "Rietumu Radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija), netieši atzīstot, ka uzņēmumu, visticamāk, sagaida maksātnespējas process.

"Akcionāru nesaskaņas skaidri parāda, ka atrast investoru ir tikpat kā neiespējami. Neviens investors nav labdaris - tās ir biznesa haizivis, kas savus brīvos līdzekļus iegulda tur, kur viņi redz, ka uzņēmums var ekonomiski efektīvi strādāt," sacīja Sesks. Viņš atzina, ka attiecības starp trijiem "Liepājas metalurga" akcionāriem joprojām ir kareivīgas un šo attiecību dēļ ciešot valsts, pašvaldība un uzņēmuma darbinieki.

Vienlaikus Sesks atzina, ka vairāki uzņēmumi joprojām izrāda interesi par "Liepājas metalurgu" un esot "zināmas cerības, ka investori uzņēmumā ienāks". "Bet tas var notikt tikai tajā brīdī, kad akcionāri vairs netraucēs šāda investora ienākšanai". Kā atzina Liepājas mērs, arī valdība vairs neuzticas esošajiem akcionāriem un "nevar spert nākamos soļus uzņēmuma glābšanā".

"No tehniskā viedokļa raugoties, uzņēmums ir modernizēts un tehniski darboties spējīgs, taču trūkst finanšu resursu, par ko iepirkt metāllūžņus, energoresursus un citas ražošanai vajadzīgas lietas," sacīja Sesks. Viņš arī atgādināja, ka Eiropas savienības noieta tirgi joprojām stagnē, konkurence metalurģijas nozarē saasinās un vairāki metalurģijas uzņēmumi Eiropā slēgti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Viņa

Kaut nu es kļūdītos: varbūt akcionāri ir slepus saņēmuši krietnu čunguru, lai uzņēmumu nolasistu uz grunti. Par ko saņēmuši? Par to, ka nemaisās pa kājām konkurentiem. Naudu viņi zina, kā iegūt, un kā ielikt citā biznesā. Un vēl labāk zina - kā visus, ieskaitot valsti, ap***.

pirms 7 gadiem, 2013.10.08 13:31

VIŅŠ

CUKURFABRĪĶI NOLIKVIDĒJA,METALURGU NOLIKVIDĒJA...... ko neizdarīja krievu tanki,to paveica daži žīdēni..... Skumji ka mūsu 100 gudrās galvas un x tulki ir tik gudri

pirms 7 gadiem, 2013.10.08 17:50

cimdenieks

nu jau Liep;aju varēs pievienot Grobiņai un būs normāls lauku novads

pirms 7 gadiem, 2013.10.08 17:53

Liepājā