Seniorus Kurzemē aptaujā par pieejamu vidi savā novadā

Kurzemes plānošanas reģions aicina seniorus pieteikt savā novadā vai pilsētā ērtāk pieejamos objektus (parkus, pastaigu takas, u.tml.), sabiedriskās iestādes (bibliotēkas, skolas, pašvaldība, u.c.), dzīvojamās mājas un citas publiski pieejamas ēkas, informē projekta "Mana sociālā atbildība" sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ārniece.

Konkursa uzdevums ir līdz 27.decembrim izvēlēties savā pilsētā vai novadā no viena līdz trīs pieejamiem publiskiem objektiem un/vai iestādēm, nofotografēt tos un foto kopā ar informāciju par objektiem (nosaukums, adrese) un īsu aprakstu par to, kādēļ izvēle kritusi par labu šiem objektiem, nosūtīt Kurzemes plānošanas reģionam elektroniski vai pa pastu.

Aktīvāko un atraktīvāko topa ideju iesniedzējiem balvā iespēja doties 2014.gadā 23.-24.janvārī apmaksātā divu dienu braucienā pa Kurzemi un Ziemeļlietuvu, apskatot projekta "Mana sociālā atbildība" laikā pielāgotos objektus un iestādes.

Uzvarētāju paziņošana notiks 2014.gada 6.janvārī dalībniekiem personīgi pa telefonu un sociālajos tīklos: Draugiem.lv/universalaisdizains, Facebook.com/UniversalDesignBaltics un Twitter.com/UD_Baltics.

Aptaujas mērķis ir veicināt interesi un izpratni par universālo dizainu, tā principiem un nozīmi sabiedrības integrācijas veicināšanā. Ar universālā dizaina jēdzienu saprot tādu produktu, vides, pakalpojumu un informācijas noformējumu un pasniegšanas veidu, kas būtu pieejams pēc iespējas plašākai sabiedrībai bez nepieciešamības tos papildus uzlabot vai pielāgot atsevišķu cilvēku vajadzībām un ērtībām.

Konkursa nolikumu skatīt http://www.kurzemesregions.lv/news/171


Pievieno komentāru

Liepājā