Senāts sūdzību noraida, tiesu darbi turpināsies 6

Ir atteikts ierosināt kasācijas tiesvedību sakarā ar SIA “Piejūras slimnīca” kasācijas sūdzību par Andra Kalna atjaunošanu darbā. Paliek spēkā Kurzemes apgabaltiesas spriedums par staru terapeita A. Kalna atjaunošanu darbā un vidējās izpeļņas samaksāšanu, liecina Augstākās tiesas Senāta senatoru kolēģijas lēmums.

Tikmēr A. Kalns pēc atjaunošanas darbā tajā pašā dienā uz trim mēnešiem atkal tika atstādināts no pienākumu veikšanas. Darba likums nosaka, ka ir jāizmaksā vidējā izpeļņa, ja nevar pierādīt, ka atstādināšana bijusi pamatota. SIA “Piejūras slimnīca” uzskata, ka atstādināšana bijusi pamatota, jo A. Kalns ar dokumentiem, kas satur pacientu sensitīvos datus, ir vērsies Prokuratūrā un Valsts datu inspekcijā. A. Kalns plāno apstrīdēt tiesā arī šo lēmumu.

“Ne Prokuratūra, ne Datu valsts inspekcija nevar būt trešās, nepiederošās, personas,” uzsver A. Kalns. Viņš norāda, ka neviens normatīvais akts neuzliek par pienākumu informēt iespējamo pārkāpēju. A. Kalns Prokuratūru informējis, ka publiski pieejamā vietā izmesta daļa slimnīcas medicīniskās dokumentācijas arhīva.

“Kursas Laiks” jau rakstījis, ka A. Kalns apstrīdēja uzteikumu, uzskatot, ka atlaišanas oficiālie iemesli ir formāli, bet īstenībā administrācija pret viņu īsteno psiholoģisko teroru.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

māsiņa

Nu, Krilova drīz kļūs par Liepājas mēru, tad arī viņa noskaidros, kas pie mums ir, milicija vai žandarmērija

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 21:46

Miervaldis

Tulit pec neatkaribas A. Krilova piesauca miliciju tas tiesa, varbut tagad draud ar policiju!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 15:53

!

Tagad taču ir policija,kāda te milicija?Vēl nav izkāpts no pagājušā gadsimta?Savādi...

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 15:30

?

Vai tad viņa nezina,ka Latvijā ir policija?Parasti viņa draud zvanīt kriminālpolicijai!Savādi gan...

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 15:26

baiba

Bijam pie Krilovasardokumentiem, bet daktere kliedz, miliciju miliciju

pirms 12 gadiem, 2009.05.28 12:25

Liepājā