Seminārus skolēniem vada slavenais basketbolists Kriss Mūrs

Otrdien, 8.oktobrī , plkst. 9.00  Liepājas Olimpiskā centrā notika ASV basketbolista Krisa Mūra “Pozitīvo emociju stundas” atklāšanas pasākums, kas notiek Karjeras nedēļas ietvaros. Pasākumu atklāja Latvijas Skolu Sporta Federācijas prezidents Andris Lukss, dalībniekus uzrunāja arī Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Slavenais basketbolists 8. un 9. oktobrī tiksies ar vairāk nekā 500 skolēniem astoņās Liepājas skolās, dalīsies pieredzē par savas karjeras izaugsmes noteicošajiem faktoriem - ģimeni, veselību un izglītību.

Semināra mērķis ir iepazīstināt skolēnus par ģimenes, veselības, izglītības lomu personiskajā izaugsmē un to nozīmi ceļā uz panākumiem. Semināru laikā notiks dialogi, aktīvas diskusijas, tiks izmantoti basketbola elementi-vingrinājumi, tas skolēniem būs arī labs angļu valodas treniņš.

Kriss Mūrs ir ASV dzimis basketbolists. Studiju gados spēlējis Dienvidkalifornijas universitātē (University of Souther Cal). Viņš piedalījies divu NBA komandu pirmssezonas treniņnometnēs, uzvarējis piecos dažādu pasaules basketbola līgu slam dunk turnīros. Kriss Mūrs savas profesionālās karjeras gaitas uzsācis Austrijā, savu sešpadsmit karjeras gadu laikā izceļojies pa pasauli, spēlējot basketbolu visdažādākajās līgās, taču vislielāko savas karjeras laiku pavadījis mūsu kaimiņzemē Igaunijā, kur spēlēja basketbolu septiņus gadus.

Semināra beigās basketbolists dalīsies domās par spēlētāju individuālo meistarību, savu pieredzi basketbolā un ISBS ( Individuālās sagatavošanas basketbola skolu), kura Latvijā jau otro gadu aktīvi darbojas, trenē un uzlabo jebkura spēlēt gribētāja individuālo meistarību.

Karjeras nedēļa šogad notiek 11 Latvijas pilsētās. To organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros (Euroguidance) sadarbībā ar Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes, Gulbenes, Cēsu, Kuldīgas un Valmieras pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.

Daži Krisa Mūra citāti pozitīvai dienai:

-Nav svarīgi, ko jūs darāt. Galvenais ir to mīlēt un ielikt tajā visu savu sirdi.
-Tu vari būt jebkas, kas tu vēlies būt. Vienīgais, kas tevi var atturēt- esi tu pats.
-Tev vajag sev apkārt pozitīvus cilvēkus! Vienmēr būs kāds, kurš teiks – labāk nedari to.
-Neviens nav perfekts. Mēs esam cilvēki un mēdzam kļūdīties.
-Ja tu nokrīti, piecelies un turpini.
-Katru dienu, kad dusmojies, Tu zaudē dienu prieka.

Pievieno komentāru

Liepājā