Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SC nosauc Liepājas deputātu amata kandidātus un prezentē priekšvēlēšanu programmu 3

Šodien Liepājā notiek politiskās apvienības "Saskaņas centrs" (SC) rīkota konference "Liepāja - saskaņas pilsēta", kuras laikā plašāku sabiedrību iepazīstināja ar SC pašvaldību vēlēšanu Liepājas deputātu amata kandidātiem un vēlēšanu programmu.

Kā savā uzrunā konferences dalībniekiem sacīja SC Liepājas mēra amata kandidāts Jurijs Hadarovičs, SC prioritāte vienmēr ir bijusi sociālie jautājumi, "tāpēc mūsu programmas pamatā ir sociālā aizsardzība". Kā vienu no pirmajiem veicamajiem soļiem mēra amata kandidāts minēja bezmaksas sabiedriskā transporta nodrošināšanu skolēniem, studentiem un pensionāriem. SC sola arī piemaksas skolotājiem un medicīnas darbiniekiem no pašvaldības budžeta un pievērsties jauniešu emigrācijas problēmas risināšanai.

SC šodien prezentētajā programmā teikts, ka, veidojot pašvaldības budžetu, SC prioritāte ir sociālie jautājumi. "Mēs esam par to, lai cilvēks būtu paēdis, siltumā un justos droši," teikts programmā. Tajā arī solīts atjaunot pilnvērtīgu mikroautobusu kustību pilsētā, nodrošināt bezmaksas valsts valodas kursus strādājošiem, panākt, lai pilsētai svarīgu lēmumu pieņemšanas procesā obligāti tiktu ņemts vērā sabiedrības viedoklis. SC arī sola veicināt festivālu "Liepājas dzintars" un "Mēs-Liepājai" atjaunošanu.

Deputātu kandidātu sarakstā, ar kuru SC šodien iepazīstināja plašāku sabiedrību, ir iekļauti dažādu profesiju pārstāvji un pašreizējie Liepājas domes deputāti. Sarakstā ar pirmo numuru startē Latvijas Veļas ražotāju asociācijas vadītājs Jurijs Hadarovičs. Viņam seko Liepājas pilsētas domes deputāts, uzņēmuma "Centrdomnaremont" tehniskais direktors Sergejs Dikterjovs un Liepājas pilsētas domes deputāts, Liepājas kompleksās sporta skolas direktors Naums Vorobeičiks.

Tālāk sarakstā iekļauti: Romāns Miloslavskis, Aleksandrs Lokoščenko, Tatjana Beļikova, Pjotrs Jevtušenko, Dzintars Obrickis, Vita Šešunova, Natalija Tkačenko, Ella Veinberga, Jekaterina Žeigure, Gaļina Skorobogatova, Kristīna Jablonska, Tatjana Aleksejeva-Kozlovska, Anna Bogdanova, Aleksejs Romanovskis, Ivans Matvijčuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

RIŽIJ

http://www.echo.msk.ru/blog/novaya_gazeta/1066424-echo/

pirms 5 gadiem, 2013.05.05 09:52

SC aktīvists

http://www.delfi.lv/izklaide/archive/saskanas-centra-aktivists-rada-videjo-pirkstu.d?id=34458875

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 15:48

SCnoliedz LR okupāciju un atbalsta deportācijas

"Tās represijas, kas bija 1949. gadā, nevar vērtēt viennozīmīgi. Tur daudzi tika represēti pēc nopelniem, jo tie bija tie, kas sadarbojās ar fašistiem," LNT ziņu sižetā klāstījis A. Rubiks. Arī uzrunā sociālistu tradicionālajā 1. maija mītiņā viņš noliedza okupācijas faktu – Latvijas pievienošana PSRS, viņaprāt, bijusi tikpat brīvprātīga kā iestāšanās Eiropas Savienībā.

Sociālās atmiņas pētnieks, komunikācijas zinātņu doktors M. Kaprāns atgādina, ka Latvijā padomju represijas tiek traktētas kā noziegums pret cilvēci. Tā, piemēram, 1992. gada 25. martā pieņemtais Augstākās Padomes lēmums "Par konvencionālo tiesību normu izpildi Latvijā attiecībā uz noziegumiem pret cilvēci" cita starpā paredz "saskaņā ar konvencionālajām tiesību normām uzskatīt Padomju Savienības Komunistiskās partijas un Latvijas Komunistiskās partijas organizētās un vadītās politiskās represijas pret Latvijas pilsoņiem, kā arī Latvijas valsts un tās vērtību iznīcināšanu un deformēšanu pret tautas gribu par noziegumiem pret cilvēci, gluži tāpat kā nacionālsociālistu līdzīgu rīcību, un neattiecināt uz šiem noziegumiem noilgumu". Tādēļ pētnieks iesniegumā lūdz Ģenerālprokuratūru pārbaudīt, vai A. Rubika izteikumos nav konstatējamas noziedzīga nodarījuma pazīmes – nozieguma pret cilvēci attaisnošana.

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 15:44

Liepājā