Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SC Liepājā neredz šķēršļus sadarbībai ar Liepājas partiju vai Reformu partiju 1

Apvienība "Saskaņas centrs" (SC) neredz nepārvaramas pretrunas Liepājas partijas (LP) un Reformu partiju (RP) programmās, kas varētu negatīvi ietekmēt SC lēmumu par koalīcijas izveidi ar vienu vai otru partiju, "Rietumu Radio" atzina SC saraksta līderis, Liepājas domē ievēlētais Jurijs Hadarovičs, uzsverot, ka partijas galvenais uzdevums ir maksimāli izpildīt SC vēlētājiem pirms vēlēšanām dotos solījumus.

"Partiju programmās nav tādu atšķirību, lai novilktu sarkanās līnijas attiecībā uz iespējamo sadarbību ar Liepājas partiju vai Reformu partiju," atzina Hadarovičs, vairākkārt norādot, ka SC galvenais mērķis ir maksimāli izpildīt vēlētājiem dotos solījumus. "Protams, saprotam, ka to ir iespējams izdarīt, esot koalīcijā, taču mūs nebaida arī darbs opozīcijā. Būšana koalīcijā nav partijas mērķis, tas ir tikai instruments, lai izpildītu vēlētājiem solīto," spriež SC pārstāvis.

Šo pirmdien notika SC sarunas ar LP, savukārt rīt, 6.jūnijā, SC tiksies ar RP pārstāvjiem. Piektdien, 7.jūnijā, SC paredzētas atkārtotas sarunas ar LP.

Runājot par galvenajiem secinājumiem pēc sarunām ar LP, Hadarovičs atzina, ka galvenajās līnijās abu partiju redzējums par pilsētas attīstību neatšķiras, bet esot daži punkti partiju programmās, kuros viedokļi ir atšķirīgi. Kā piemēru Hadarovičs minēja SC priekšvēlēšanu programmā solīto par bezmaksas sabiedriskā transporta nodrošināšanu skolēniem, studentiem un pensionāriem.

"Liepājas partijas viedoklis šajā jautājumā ir savādāks - bezmaksas sabiedriskā transporta ieviešanu viņi neatbalsta, skaidrojot, ka pilsētas budžetā tam nepietiek naudas, bet partija ir gatava par šo jautājumu runāt," stāsta SC pārstāvis, piebilstot, ka piektdien paredzētajās SC un LP sarunās piedalīsies pašvaldības aģentūras, kas nodarbojas ar pasažieru pārvadājumu organizēšanu Liepājā, "Liepājas sabiedriskais transports" pārstāvji.

"Pieļauju, ka atradīsim kādu kompromisu, piemēram, iesākumā bezmaksas sabiedrisko transportu nodrošinot skolēniem," sacīja Hadarovičs. Otrs jautājums, kur SC un LP uzskati atšķiras, ir SC solītā piemaksa pie algas no pašvaldības budžeta visiem pilsētas skolotājiem.

Kā apliecināja Hadarovičs, SC neesot arī iebildumu pret Liepājas koncertzāles būvniecību. "Pirms vēlēšanām bija jautājums, vai šis ir tas labākais laiks, kad to darīt, jo krīze vēl nav beigusies. Liepājas partija sarunās mums izskaidroja, ka tieši šis brīdis ir piemērots, jo koncertzāles būvniecībai iespējams saņemt Eiropas struktūrfondu līdzfinansējumu".

Ceturtdien, 6.jūnijā, SC sarunās ar RP, kā informēja Hadarovičs, konceptuāli izrunās abu partiju redzējumu par pilsētas attīstību un pa punktiem salīdzinās abu partiju programmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

par sadarbibu

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/466846-sc_kandidats_nolad_un_rupji_apsauka_veletajus

pirms 5 gadiem, 2013.06.05 12:39

Liepājā