Saulainākā no brīvdienām būs svētdiena; naktīs vietām salna

Saulainākais un siltākais laiks no brīvdienām gaidāms svētdien, bet abās brīvdienu naktīs vietām Latvijā gaidāma salna, liecina prognozes.

Piektdienas rīts daudzviet Latvijā dzestrs - temperatūra rīta agrumā pazeminājusies līdz +2..+5 grādiem, vienīgi vietām piekrastē un Rīgā +6..+8 grādi.

Dienā būs saulains laiks, vienīgi Latgalē vairāk mākoņu un gaidāms neliels lietus. Pūtīs lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra +14..+19 grādi, vietām piekrastē un Latgalē +11..+13 grādi.

Nākamajā naktī debesis būs pārsvarā skaidras, nokrišņi nav gaidāmi, pūtīs lēns vējš, tāpēc vietām veidosies migla. Minimālā gaisa temperatūra +2..+7 grādi, vietām Vidzemē līdz nullei. Zāles augstumā salna gaidāma vietām visos reģionos.

Sestdien Kurzemē, pēcpusdienā arī valsts centrālajā daļā debesis apmāksies, gaidāms neliels lietus, bet naktī uz svētdienu mākoņi pārvietosies uz austrumiem un klās Latgali, tādēļ tur salnu nebūs, bet pārējā valstī nakts būs auksta - 0..+5 grādi, vietām Vidzemē un Kurzemes vidienē līdz -1..-2 grādiem. Svētdiena visā valstī būs saulaina.

Brīvdienās gaisa temperatūra +14..+19 grādi, sestdien daudzviet Kurzemē ap +11..+13 grādiem.

Nākamā nedēļa iesāksies ar siltu laiku, gaisa temperatūra daudzviet pārsniegs +20 grādu atzīmi, bet nedēļas vidū, visticamāk, atkal kļūs vēsāks.

Pievieno komentāru

Liepājā