Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satiksmei uz remonta laiku slēgs O. Kalpaka tiltu

Lai veiktu neatliekamus remontdarbus uz O. Kalpaka tilta, no 25. jūnija līdz 17. augustam to plānots slēgt gājēju un transporta kustībai. Iedzīvotāji aicināti iepazīties ar informāciju par apbraucamajiem ceļiem un sabiedriskā transporta izmaiņām, informēja Liepājas domē.

O. Kalpaka tilta remonts ir nepieciešams, jo, veicot tilta mehāniskās daļas apsekošanu, konstatēts, ka, lai nodrošinātu tilta turpmāko darbību, neatliekami ir nepieciešama dienvidu laiduma tilta pagriešanas gultņa nomaiņa un citu ar gultņa nomaiņu saistīto
darbu izpilde, kas var tikt veikta tikai slēdzot satiksmi uz tilta.

Neveicot remontdarbus, var rasties situācija, ka tilts izgriešanas laikā iesprūst un uz ilgu laiku nobloķē gan
autotransporta, gan kuģu satiksmi.

Lēmums par steidzamu tilta remontdarbu veikšanu pieņemts arī ņemot vērā to, ka skolēnu vasaras brīvlaikā un vasaras atvaļinājumu laikā gan satiksmes plūsma, gan sabiedriskā transporta pasažieru skaits salīdzinot ar pārējo gada periodu ir mazāks.
Līdz ar to tilta remontdarbu laikā radušās neērtības skars mazāku pilsētas iedzīvotāju un viesu skaitu.

Transportlīdzekļu vadītāji slēgto posmu aicināti apbraukt pa Pulvera, Cukura un Ģenerāļa Baloža vai Zemgales un Turaidas ielām.
Tilta remontdarbi skars arī sabiedriskā transporta kustību – uz remonta laiku tiks slēgts 22. un 25. autobusa maršruts. 25. maršruta autobusa pasažieri tiek aicināti izmantot 1.maršruta autobusus. Savukārt 22. maršruta pasažieri tiek aicināti izmantot sabiedriskā
transporta 7. maršrutu, kurš remontdarbu laikā ik dienas tiks papildināts ar 49 mikroautobusu reisiem katrā virzienā, un kuriem tiks piešķirts apzīmējums 7m.


Pievieno komentāru

Liepājā