Satiksmei atvērts Ganību ielas posms starp M. Ķempes un Dunikas ielu

No pirmdienas, 11. novembra, satiksmei ir atvērts Ganību ielas posms starp M. Ķempes un Dunikas ielu. Šis posms vairākus mēnešus bija slēgts uz rekonstrukciju un apgrūtināja iebraukšanu pilsētā un izbraukšanu no tās. Tomēr ātruma un citi satiksmes ierobežojumi vēl paliks, jo ielas posmā līdz šā gada beigām turpināsies veloceļa, gājēju ietves un autostāvvietu izbūve, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Pašvaldības aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports informē”, ka no otrdienas, 12. novembra, pa ierasto maršrutu atsāks kursēt 10A maršruta autobuss, kas ielas rekonstrukcijas laikā slēgto Ganības ielas posmu apbrauca pa Vaiņodes un Klaipēdas ielu. Atsākot kustību pa ierasto maršrutu, autobuss abos virzienos atkal pieturēs pieturvietā „Svētes iela” (uz Ganību ielas) un virzienā no centra – pieturvietā „Vaiņodes iela” (uz Ganību ielas).

Ganību ielas posmā ir pabeigta brauktuves asfalta seguma izbūve un visā projekta teritorijā sakārtota satiksmes organizācija, apakšzemes komunikāciju infrastruktūra, radot drošu, komfortablu un estētiski pievilcīgu pilsētvidi visiem satiksmes dalībniekiem.

Ganību ielā (posmā no M.Ķempes ielas līdz Klaipēdas ielai) un Klaipēdas ielā (posmā no Ganību ielas līdz pilsētas robežai) projekta „Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā” ietvaros ir  rekonstruēts ūdensvads, sadzīves kanalizācija, izbūvēta lietusūdens  kanalizācijas sistēma, kā arī veikta elektroapgādes kabeļu pārcelšana.

UZZIŅAI

Projekta informācija:

Finansējuma saņēmējs - Liepājas pilsētas pašvaldība.

Kopējais projekta „Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā” ID. Nr.  3DP/3.2.1.2.0/12/APIA/SM/010 budžets ir  3 169 756.64 LVL.

Projekta attiecināmās izmaksas 2 875 777.83 LVL.

Finansējuma sadalījums:

Eiropas Reģionālās attīstības fonds – 84,00%

Valsts budžeta dotācija – 12,25%

Pašvaldības līdzfinansējums – 3.75%

Iepirkuma procedūras rezultātā tiesības par būvdarbu veikšanu tika piešķirtas SIA „Ceļu, tiltu būvnieks” un š.g. 13. martā noslēgti  līgumi par būvdarbu veikšanu.

Pievieno komentāru

Liepājā